Démoni jdou do zápasu posíleni o vítězství v televizní dohrávce 16. kola, kdy porazili Jeseník a udělali velký krok za záchranou. Nyní mají domácí náskok čtyř bodů na sestupové pozice. „Očekávám opět velice těžké utkaní, ale sami dobře víme, o co jde. Budeme chtít na domácí ploše navázat na dobrý výkon s Jeseníkem a pokusit se bodovat. I bod by pro nás znamenal hodně,“ uvědomoval si českolipský trenér Karel Kruliš.

Nejzbach aktuálně bojuje o čtvrtou příčku po základní části. Momentálně je pátý s 30 body. „Jedeme do Lípy, která ve čtvrtek udělala velký krok k záchraně a bude moct hrát proti nám uvolněněji. Nám se vůbec nepovedl leden, z toho důvodu se musíme zkoncentrovat a začít hrát ten náš pověstný futsal. Respektujeme jejich sílu, ale jedeme tam vyhrát,“ zdůraznil vysokomýtský Jaroslav Kubát.

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.

Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci
Marcelo ve Spartě skončil. S ním i další cizinci 03.07.2018

V minulých dnech jsme avizovali příchod několika posil. S jejich angažováním však souvisí také další změny v kádru a někteří hráči, kteří oblékali rudý dres v minulé sezoně, už ve Spartě působit dále nebudou. O koho se jedná?