DAVID CUPÁK (Helas Brno): "Lípa podala sympatický výkon a konečné skóre je pro Lípu trochu kruté. Dle mého názoru rozhodla za stavu 3:2 pro nás neproměněná penalta Havrdy. Z následného protiútoku jsme přidali na 4:2 a o minutu později na 5:2 což bylo pro nás rozhodující. Tři body jsme si zasloužili a máme je. Teď se musíme dobře připravit na Spartu :) "
 
KAREL KRULIŠ (Č. Lípa): "Helas nás porazil. Byl to zápas, kdy jsme mohli v prvním poločase prohrávat 3:0 a nakonec jsme šli do šaten za stavu 1:2. Naše neproduktivita nás stala body. Kluci ale makali naplno a to je dobrá zpráva pro naše utkání s Jesenikem, které bude klíčové."

 

Helas Brno – Démoni Česká Lípa 8:4 (1:2)
Branky: 17. Lacko (D. Cupák), 24. Ovčačík (Presl), 25. Lacko (Šarközy), 26. D. Cupák (Šarközy), 30. D. Cupák (Šarközy), 32. Šarközy (Ovčačík), 40. Lacko, 40. Ovčačík (Mužík) – 20. Fichtner (Rott), 20. Rott (Fichtner), 36. Fichtner (Rott), 37. Fichtner (Zapletal).
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

 

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.