V první půli se fanoušci branky nedočkali. Góly začaly padat až po přestávce. První dvě branky zápasu vstřelil Štverák a Vnuk. Ve 32. minutě vstřelil šťastný gól Abrham. Domácí sice snížili po střele Sklenáře z voleje, ale konečné slovo měl znovu plzeňský Abrham, který vstřelil druhý gól v utkání.

Nejzbach Vysoké Mýto - SK Interobal Plzeň 1:4 (0:0)
Branky: 37. Sklenář (Jiráský) – 22. Štverák (Holý), 26. Vnuk (Štverák), 32. Abrham, 39. Abrham (Slavík).
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.