Beni Simitči (AC Sparta Praha): „Od zápasu s Třincem pro nás začaly trochu lehčí zápasy, ve kterých bychom si chtěli vyzkoušet různé varianty čtyřek. Duel s Jeseníkem bude patřit do těch, ve kterých musíme splnit roli favorita. Kromě Amadea bychom měli být kompletní, tedy včetně Angellota. Pojedeme zápas s Jeseníkem zvládnout bez újmy na zdraví a pokusíme se vyzkoušet a vylepšit věci, na kterých pracujeme během týdne. Věřím, že to bude bezproblémové utkání, které zvládneme za tři body.“

Jiří Gnida (předseda Gamaspol Jeseník): „Víme, že nás čeká velice náročný zápas, ve kterém budeme notně oslabeni. Scházet bude Vavrač, Řezníček a Mráz, navíc se tentokrát budeme muset obejít i bez obou trenérů, jejichž povinnosti v pátek převezme Bedřich Salva. Hráči soupeře na mě v podzimním duelu udělali sympatický dojem a můžu říct, že se na zápas s celkem tak velkých individualit těší také všichni naši hráči. To samozřejmě neznamená, že Sparta dostane body zadarmo, naopak věřím, že jí roli vyloženého favorita dokážeme dost znepříjemnit.“

Profil haly

SH Šumperk

Více
Adresa Masarykovo nám. 1207/8, Šumperk
Kapacita 450 (150 k sezení)

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?