Petra Zapletala (nar. 21.2.1993) není třeba blíže představovat, protože je v lize známým jménem. Poprvé se objevil v sezóně 2009/2010 v kladenském dresu, o rok později už hrál za Slavii nejvyšší soutěž. Poté ho čekaly dvě sezóny v Bohemians, a v letech 2013 - 2016 působil v pražské Spartě. V listopadu 2016 z ní, trochu nečekaně, odešel do Gardenline Litoměřice.

V této sezóně nastoupil ke 13 utkáním, vstřelil 3 branky. V pondělí se ale web Démonů pochlubil, že tohoto hráče získal od regionálních sousedů na měsíční hostování. Zapletal tak pravděpodobně bude aktérem důležitého televizního utkání mezi Démony Česká Lípa a Gamaspolem Jeseník, které se bude hrát jako dohrávka 16. kola VARTA v futsal ligy ve čtvrtek 1. února 2018.

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?