Oba soupeři odehráli v minulém kole rozdílné zápasy. Plzeň vyhrála s přehledem na palubovce Jeseníku, zatímco Helas doma propadl s Teplicemi.

"Na utkání s Brnem budeme v kompletní sestavě, konečně i s Petrem Kučerou, a naším cílem je samozřejmě v domácím prostředí zvítězit," prohlásil trenér Plzně David Frič, který ví, že jeho tým nečeká lehký zápas: "Nicméně nás nečeká nic lehkého, v Brně jsme se přesvědčili, že soupeř má velkou kvalitu a zvítězili jsme tam po velmi těžkém utkání. Pokud chceme jít do play off z dobrého postavení, musíme zejména domácí zápasy zvládnout a vítězit."

Sílu domácího celku si uvědomuje i brněnský Vojtěch Cupák: "Plzeň má velice kvalitní a široký kádr s výbornými trenéry, kteří dávají hře řád, takže bude velice těžké soupeře přehrát. My se budeme muset soustředit na perfektní obranu, vyhrávat osobní souboje a bojovat jeden za druhého. Pokud tohle budeme plnit, tak věřím, že si můžeme nějaký ten bod z Plzně odvézt."

Profil haly

SH Lokomotiva

Více
Adresa Úslavská 75, 326 00 Plzeň 2-Slovany
Kapacita 1500
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let ZDARMA / Permanentka na sezónu 400 Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.