Karel Kruliš (trenér Démonů): "Zápas jsme sice prohráli, ale i tak jsem spokojený s přístupem hráčů. Litoměřice jsme pustili do rychlého vedení 3:0 a to rozhodlo. I když jsme snížili zásluhou Fichtnera z desetimetrového kopu v závěru poločasu, věděli jsme, že hosté mohou znejistět a to se také stalo. Kdyby se nám povedlo snížit na 3:4, mohli jsme sahat po bodu. Uznávám, že Litoměřice byly celý zápas lepší a vítězství si zasloužily, mají velice silné mužstvo. Ale nedali jsme se jim zadarmo a to nás může nabudit do dalších bojů."

Igor Vodecký (asistent trenéra Gardenline): "Celý zápas jsme měli pod kontrolou, vstoupili jsme do něj aktivně tak, jak jsme si řekli v kabině. Dobře jsme kombinovali a zaslouženě vyhrávali o tři góly. Potom jsme ale udělali zbytečné a hloupé fauly a soupeř z prodloužené penalty snížil. O přestávce jsme si řekli, že je třeba hrát aktivněji a přidat další góly, což se nám nepodařilo a dostali jsme soupeře do zápasu. V závěru jsme dobře bránili power-play domácích a výsledek jsme si pohlídali. Myslí, že můžeme být spokojeni s vítězstvím a věřím, že jse se dobře naladili na důležitý víkendový zápas proti Slavii.

FC Démoni Česká Lípa - Gardenline Litoměřice 2:5 (1:3)
Branky: 20. Fichtner, 26. Fichtner (Kubelka) - 2. Záruba (Kovács), 4. Fabricio (Rafael), 5. Fabricio (Záruba), 25. Fabricio (Záruba), 31. Záruba.
Zvolte HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.