Před vánoční přestávkou prohrál Třinec v Plzni, ale doma proti České Lípě je úplně v jiné roli. V boji o přímou záchranu musí oceláři vyhrát. Vždyť Démoni mají jen o dva body více. "Výhra Jeseníku v Teplicích nás dostala do ještě horší pozice, než jsme chtěli být," upozornil brankář Třinec Ondřej Kreželok a uvědomoval si důležitost pátečního mače: "V pátek nás čeká stejně jako loni jeden z nejdůležitějších záchranářských soubojů. Loni byli úspěšnější Démoni, ale nakonec to nevadilo, letos už by domácí ztráta byla zřejmě posledním hřebíčkem do rakve pro náš tým."

Toho jsou jsi vědomi i Českolipští, jelikož případná ztráta by je hodně bolela. Na záchranu ztrácí pouhé dva body, což je hodně motivuje. "Náš pateční výjezd do Třince po kolejové ose bude opět o bytí či nebytí, jelikož si to rozdáme o udržení naděje na záchranu. Bude to nesmírně těžký zápas a my se na něj chceme připravit na sto procent. Pokud podáme stabilní výkon a vše zapadne, jak má, můžeme být na konci zápasu ti spokojenější," řekl trenér hostí Karel Kruliš.

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy
Ostravská VŠB i Liberec se přihlásily do VARTA ligy 24.05.2018

Pomalu se zdá být jisté, to, nad čím visela řada otazníků. Oba vítězové svých skupin 2. ligy totiž poslali přihlášky do nejvyšší soutěže, a tak se složení VARTA futsal ligy pro příští sezónu zdá být jasné.

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?