Futsalistům Sparty konec minulého roku nevyšel dle představ. Po těsné prohře ve finále Poháru FAČR s Chrudimí přišlo klopýtnutí na palubovce Slavie a druhá porážka po sobě. Nyní ale pojedou Pražané odhodlaní zvítězit do Lovosic, kde se od 20.30 hodin v SH Chemik střetnou s týmem Gardenline Litoměřice. Co před duelem říkají zástupci obou mužstev?

Beni Simitči (Sparta Praha): Na duel s Litoměřicemi se pečlivě připravujeme. Už nyní ale víme, že do zápasu nezasáhnou Amadeu, jehož zranění je dlouhodobé a nevíme, zda vůbec stihne play off a ani Marcelo, který si odnesl zranění z derby. Určitě ale počítáme s navrátilcem Pimpolhem. Víme, že Gardenline posílil, a to ať už o Radima Zárubu či o Rafaela. Nám ale situace a postavení v tabulce velí tak, že i když budeme oslabení, musíme odčinit prohru se Slavií a dostat se zpět na vítěznou vlnu. Věřím, že hráči dají do zápasu vše a nepřipustíme další klopýtnutí.

Igor Vodecký (Gardenline Litoměřice): Víme, jakou má Sparta Sílu, ale hrajeme doma a budeme chtít ukázat svou kvalitu a náš první zápas v novém roce vyhrát. Bude to těžké střetnutí, ale my se na zápas kvalitně připravíme, zanalyzujeme si hru soupeře a připravíme taktiku tak, aby byla úspěšná. Věřím, že to zvládneme a zvítězíme.

Profil haly

Lovosice | Chemik

Více
Adresa U stadionu 1022, 410 02 Lovosice
Kapacita 700 sezení / 100 stání
Vstupenky 30 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 15ti let zdarma

Další aktuality

Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno
Rešetár posílí realizační tým Helasu Brno 07.05.2025

Lukáš Rešetár vstupuje do nové profesní kapitoly. Po úspěšné hráčské kariéře se poprvé vydává na trenérskou dráhu a stává se členem realizačního týmu Helasu Brno. Ve spolupráci s trenérem Tomášem Galiou se od příští sezóny zapojí do přípravy A-mužstva i rozvoje (F)akademie.

Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května
Finále začne v Chrudimi v úterý 13. května 06.05.2025

V úterý 13. května v 19 hodin začne finálová série letošního Play off v Městské hale v Chrudimi. Vítěz základní části vyzve úřadujícího mistra Interobal Plzeň. Na západ Čech se boj o zlaté medaile přesune o tři dny později. Podívejte se na všechny termíny včetně případného 4. a 5. zápasu.

Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov!
Nováčkem 1. Futsal ligy bude vítěz 2. ligy Východ - Amor Kloboučky Vyškov! 04.05.2025

Nováčkem 1. Futsal ligy bude v nové sezoně Amor Kloboučky Vyškov, vítěz 2. ligy Východ. Za klub oznámil rozhodnutí přijmout účast v nejvyšší soutěži prezident klubu Antonín Petlach.