Zápasy s pražskými týmy mají vždy pořádný náboj. Olympik první utkání na Slavii prohrál 2:8.

Hosté budou určitě chtít navázat na vítězství z minulého kola, když v derby „S“ porazili Spartu 2:1.

Domácí Olympik v minulém kole doma podlehl Vysokému Mýtu 3:4 a vzhledem k výhře Jeseníku v Teplicích, musí co nejdříve získat body do boje o záchranu.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): "Po obrovském zklamání po prohře s Nejzbachem nás čeká další třešnička v podobě pražské Slavie. A bude to úplně jiný zápas než s Nejzbachem. Slavia má tým plný zkušených hráčů, kteří své kvality dokázali minulou sezonu. Opět se ale pokusíme o překvapení a snad to tentokrát vyjde."

Nenad Veljkovič (trenér Slavia): "Mělník bojuje o záchranu, nečeká nás nic lehkého. Musíme potvrdit výhru z derby, k tomu bude potřebná stejná koncentrace a disciplína, se kterou jsme přistoupili k tomuto utkání. Takový přístup musí být naprostou samozřejmostí pro každý zápas."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.