První zápas Olympik v Mýtě prohrál 1:5. Doma ale Olympik předvádí o sto procent lepší výkony, než na venkovních palubovkách. Bodový zisk by domácím hodně pomohl v boji o udržení.

Pavel Šuba, trenér Olympiku: „Vysoké Mýto hraje tuto sezonu nad očekávání velice dobře. Sbírá body a útočí na třetí místo. To samo hovoří o jeho kvalitě. Takže v pátek nás opět čeká výzva pokořit elitní tým. Všichni víme, kolik bodů musíme ještě k záchraně udělat a víme, že to nemůžeme nechat na zápasy s celky, které jsou pod námi.“

Miroslav Semerád, trenér Nejzbachu: "Pojedeme se do Mělníka pokusit prodloužit vítěznou sérii. Pokud k tomuto zápasu přistoupíme zodpovědně a zároveň sebejistě, mohli bychom si odvézt důležité body, ale soupeře nesmíme v žádném případě podcenit, protože se jim právě doma podařilo získat nějaké body."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.