Sešívaní se pokusili oživit zajímavý koncept, kdy utkání futsalistů navazuje na duel slávistických hokejistů. Možná to návštěvě na derby pomůže, každopádně se bude na co těšit. I když Sparta se zdá být v lepší herní pohodě (oba soupeře dělí v tabulce propastných 16 bodů!), říká se, že derby nemá favorita. Přece jen je to souboj, kde emoce hrají jeden z rozhodujících faktorů.

"Je to prestižní zápas, na který se musíme co nejlépe připravit," říká trenér Slavie Nenad Veljkovič. "Motivaci budeme mít obrovskou, to samé platí i o soupeři. Věřím, že dorazí plná hala a bude to zajímavá podívaná." V prvním souboji těchto soupeřů v této sezóně se radovala Sparta z výhry 5:3.

"Uděláme vše pro to, abychom i tentokrát ovládli Prahu a vítězstvím popřáli sparťanům vše nejlepší do nového roku," říká před pátečním duelem trenér hostů Beni Simitči. "Podřídili jsme derby tréninkový proces, kdy kluci dostali i nějaké dny volno, aby nabrali na derby sílu. Jsem optimista a věřím, že proti Slavii bychom mohli nastoupit kompletní. Chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky do Edenu, aby nás přišli podpořit a dohnali nás k dalšímu vítězství."

Nezapomeňte si v předsilvestrovském shonu udělat čas na atraktivní futsalové měření sil!

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.