Chrudim v úterý vyhrála Pohár FAČR a do zápasu s Helasem půjde ve velké psychické výhodě a pohodě. Trenér domácích Felipe Conde však upozornil na exceletní formu Brna: "Vždyť Helas vyhrál pět z posledních šesti zápasů. Navíc máme za sebou náročné utkání ve finále poháru. To však nic nemění na věci, že máme široký kádr, kterého využijeme v náš prospěch. Musíme hrát chytře a získat tři body, které jsou pro nás důležité k udržení vedení v ligové tabulce.“

Otázkou je, jak se na formě Helasu podepíše odchod Davida Cupáka na měsíční hostování do Sparty. "Do pátečního zápasu v Chrudimi budeme nastupovat jako outsider, což ale neznamená, že se nepokusíme překvapi,t a pokud podáme nadprůměrný výkon, mohli bychom pomýšlet na slušný výsledek," prohlásil brněnský futsalista Jiří Mužík a dodal: "Bude nám chybět David Cupák, který odešel na hostování, ale pokusíme se podat co nejlepší výkon i bez něj."

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.