Ohlasy k zápasu:

Vojtěch Cupák (Helas Brno): ‌"V pátek nás čeká další důležité utkání, které potřebujeme zvládnout, abychom se, doufám, definitivně dokázali vyhnout záchranářským starostem. Přijede Mělník, který nás na domácím hřišti dokázal porazit a navíc měl teď pár dobrých výsledků. Očekávám vyrovnaný a bojovný zápas snad se šťastným koncem pro nás. Mělník hraje hodně silový futsal a snaží se hrát hlavně přes pivoty. Musíme pozorně bránit, hrát tvrdě ale zároveň si dát pozor na zbytečné fauly, protože Pepa Gabčo se z desetimetrových kopů často nemýlí. Každopádně my hrajeme doma, budeme připravení a chceme tři body!"

Marek Konečný (Helas Brno): "V pátek nás čeká další těžký zápas, který musíme zvládnout. Mělník celkem dobře posílil a v posledních třech zápasech udělal šest bodů. Pokud budeme využívat naše šance a vyvarujeme se zbytečných chyb, věřím, že zápas zvládneme a oplatíme Mělníku porážku ze začátku sezony."

Pavel Šuba (trenér Mělníku): "Nikdy jsme v Brně nevyhráli, i když jsme tam jak s Helasem, tak i Tangem sehráli vyrovnané partie a několikrát měli soupeře na lopatě, ale vždy z ní díky zkušenostem a herní kvalitě utekli. Helas může hrát v daleko větším klidu, má dost bodů nahráno. Za to my jsme stále pod obrovským tlakem, protože zápas co zápas hrajeme o udržení. Přesto se do krásné haly těšíme a určitě tam odvedeme maximum k získání nějakých bodů."

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů
Německý mistr Salák: Konečně mám šanci zahrát si Ligu mistrů 16.05.2018

Osmatřicetiletý futsalista Michal Salák se konečně dočkal mistrovského titulu. Na konci dubna mohl slavit, ale v Německu, kde hraje za VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum
David Frič: V každém zápase jsme nechali maximum 15.05.2018

David Frič vzal trenérské místo v Plzni s jasným úkolem - posunout celý klub k co největší profesionalitě a přiblížit A tým k bojům o medaile. Druhé místo po základní části a bronzové medaile pak hovoří o úspěchu mise bývalého skvělého futsalisty a reprezentanta. Jak hodnotí sezónu on sám?

Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky!
Božovič: Přicházím bojovat o nejvyšší příčky! 11.05.2018

Nový trenér Slavie Ivan Božovič byl hostem klubu od konce základní části letošní VARTA futsal ligy a s českým futsalem má bohaté zkušenosti. Po svém jmenování novým koučem pro nadcházejícím sezonu nám přiblížil své představy o tom, jaký futsal by chtěl, aby Slavia hrála a jaké cíle si před sebe klade. Jeho hlavním přáním je to, aby předváděná hra přivedla do Edenu co nejvíce fanoušků.