Pavel Šuba, předseda a trenér SK Olympik Mělník: "Musíme hrát tak dobře, abychom vyhráli. Tu naprosto zbytečnou, a řekl bych i hloupou, porážku v České Lípě musíme napravit a zvítězit. Rozmar nezískávat body už musí jít stranou."

Jiří Gnida, předseda AC Gamaspol Jeseník: "Je zřejmé, že páteční utkání bude velmi významné pro sestupovou matematiku. Poprvé v první lize nastoupíme z příčky, která nás posílá zpět do druhé ligy a podle toho budeme bojovat. Víme, že jsme jeden vedle druhého udělali v první polovině soutěže množství chyb, do odvetné fáze se z nich ovšem můžeme poučit a to také uděláme. Nemáme žádnou absenci a pokud se nic nezmění, budeme hrát v optimálním složení."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.