Brněnští byli před reprezentační přestávkou v laufu. Vyhráli čtyři ligové zápasy v řadě a v semifinálovém utkání na Spartě prohráli „jen“ 1:2. Jenže už v utkání v Praze chyběl kapitán David Cupák, který si nechal odoperovat koleno. Podaří se Moravanům zdolat i pátého soka za sebou?

„Z mého pohledu očekávám proti Vysokému Mýtu jako vždy velice vyrovnané a bojovné utkání. Oba týmy hrají ve velké pohodě, kterou si budou chtít udržet i po pátku. První zápas jsme na soupeřově hřišti absolutně nezvládli, a tak uděláme vše pro to, abychom jim vysokou porážku vrátili,“ vzkázal hráč Helasu Jan Ovčačík.

Nejzbach má v tabulce o šest bodů více. A také se mu poslední tři ligové duely povedly. Vysokomýtský Jaroslav Kubát má jasno: „Jedeme na Helas, který v posledních utkáních prokazuje svou kvalitu. Především doma je velice silný. My jim ale budeme chtít vnutit svoji hru a věřím, že když budeme hrát naší důslednou hru, tak si odtamtud můžeme odvézt nějaký ten bod, i když jsme si samozřejmě vědomi jejich obrovské síly.“

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.