Zatímco Chrudim vévodí tabulce s tříbodovým náskokem před Spartou, Třinec je s pouhými čtyřmi body poslední. „Čeká nás další výzva, do které půjdeme prakticky bez společného tréninku z důvodu účasti našich hráčů v národním týmu. Zbylí hráči v poslední době pracovali zejména na své fyzické připravenosti, byl to pro ně náročný týden a do zápasu půjdou bez tréninku s míčem,“ upozornil chrudimský trenér Felipe Conde. Podle něj by se tento pátek hrát vůbec nemělo. „V mých očích právě toto snižuje úroveň a kvalitu české ligy. Věřím však, že využijeme naší kvalitní koncentrace k zisku dalšího vítězství,“ dodal.

Třinec nezvládl důležitý souboj v 11. kole na palubovce Mělníka a klesl na dno. Brankář ocelářů Ondřej Kreželok však nečeká, že by se jeho tým odrazil právě v zápase s Chrudimí. „Jsme v situaci, kdy musíme bodovat v každém zápase. Bohužel, hned první duel odvet hrajeme v Chrudimi a tam budeme bodovat těžko. Nejsme naivní, víme, že jakýkoliv bodový zisk by se rovnal zázraku,“ prohlásil gólman Třince. „Kvalitní výkon by nás i přes porážku mohl povzbudit do dalších zápasů, kde body budeme muset sbírat,“ uvědomoval si Kreželok.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.