"Musíme bodovat naplno, odehrát naprosto koncentrovaný a důrazný zápas. Už jsme ztratili příliš mnoho bodů, které jsme měli získat. Propadli jsme se tabulkou a dostáváme se příliš daleko od míst, která jsme si stanovili jako náš cíl a kvůli kterým trénujeme," řekl k utkání slávista a slovenský reprezentant Martin Směřička.

Slávisté s Českou Lípou začínali celou sezonu na palubovce Démonů a 2. září vyhráli 5:3, když hattrick zaznamenal právě Martin Směřička, jednu branku přidali Djokica Arsovski a Antonín Hrdina. Posledně jmenovaný si odpykal trest za žluté karty a bude již k dispozici.

Démoni zatím neprožívají dobrou sezonu, mají na svém kontě pouhé tři body za tři remízy - s Litoměřicemi (venku), s Třincem (doma) a Jeseníkem (venku). První výhru oslavili ve středu doma nad Mělníkem, který porazili 7:3. To samozřejmě udělalo velkou radost domácímu trenérovi Karlu Krulišovi: "Na Slavii budeme hrát to, na co jsme zvyklí. Doufám že se po středě dáme na pátek do kupy a budeme v plné síle. Jsme povzbuzeni vítězstvím nad Mělníkem, tak by mohla být naše regenerace rychlá, ale je naročné hrát takto rychle po sobě. Věřím, že Slavii potrápíme a pokusíme překvapit."

Majitelé permanentních vstupenek na fotbal mají na futsalové utkání vstup zdarma. Bohužel vzhledem k obsazení haly a dalším okolnostem nešlo zápas začít v takovém termínu, aby se dal pohodlně stihnout začátek zápasu Slavia - Ostrava. Přesto věříme, že alespoň v úvodu zápasu by se fanoušci mohli přijít podívat i na futsalové utkání.

Profil haly

SH Eden

Více
Adresa Vladivostocká 1460/10, Praha 10 - Vršovice
Vstupenky 50 Kč

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.