Karel Kruliš (trenér Démonů): "Dnešní zápas byl hodně důležitý a nám se ho povedlo zvládnout, za což jsme nesmírně rádi. Teď nás čeká nesmírně těžký los, obě pražská "S" a Litoměřice, tak jsem rád, že jdeme se vztyčenou hlavou do těchto zápasů."

Pavel Šuba (trenér Mělníka): "Stále to nemůžu pochopit, zápas jsme měli od začátku pod kontrolou, hráli jsme zodpovědně z obrany, trpělivě drželi míč a vedli. Do druhé půle nenastoupil zraněný Malák a bylo to silně znát. Jeho důraz a pohyb chyběl a hra dopředu již nebyla tak kvalitní jako v první půli. Přes to jsme si vytvořili daleko více šancí než v první půli. V rozmezí od třicáté první do třicáté čtvrté minuty, za stavu dva-tři máme dva nájezdy dva na jednoho, které trestuhodně vyřešíme špatně, pak dvakrát trefíme z metru hráče na brankové čáře a další dvě situace, které volají po gólu, vyřešíme nepřesnou přihrávkou. A tímto jsme toho nahoře asi urazili a domácím dali šanci. Po druhé v zápase jsme chybovali při bránění rohu a bylo to tři-tři. Pak dvakrát během minuty, lehkovážně Zdržálek přišel o míč a soupeř utkání otočil na pět-tři. Závěrečná power play byla již jen křeč, kde jsme opět naivně dvakrát hráli tak, že soupeř bez námahy dával do prázdné brány. Pochopím, že v závěru neudržíme remízový výsledek s Chrudimí nebo se Spartou, ale včera byla závěrečná desetiminutovka od některých hráčů sehrána jako pouťák, lehkovážně a bez zodpovědnosti. Je mi z toho smutno."

Démoni Česká Lípa – SK Olympik Mělník 7:3 (1:2)
Branky: 8. Fichtner (Rott), 26. Kotek (Rott), 32. Bialek (Havrda), 35. Fichtner (Havrda), 36. Bejda (Švec), 36. Bažant (Bejda), 39. Havrda – 6. Zdržálek (J. Babovák), 13. Zdržálek (Malák), 26. J. Babovák (Šup).
Vyberte nejlepšího HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.