Mělník si posilnil sebevědomí v pátečním utkání proti Třinci, které vyhrála vysoko 6:1. V tabulce se svěřenci Pavla Šuby rázem posunuli na deváté místo se šesti body. "Stejně jako s Třincem jde o záchranářský souboj, takže je jasné, že ze sebe musíme dostat vše dobré a hrát na sto procent. Démoni mají velice zkušený tým a doma hrají velice dobře," upozornil Šuba.

Jenže Českolipští ještě nevyhráli a ve středu nutně potřebují získat tři body, aby se odlepili z posledního místa tabulky. "Zápas o šest bodů," uvědomoval si trenér České Lípy Karel Kruliš a pokračoval: "Musíme se soustředit sami na sebe a podat maximální výkon k zisku tří bodů. Budeme, doufám, kompletní a konečně se nám povede vyhrát první zápas. I když víme, jak je Mělník rozjetý a bude to těžké."

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.