Chrudimští zvládli skvěle parádně poslední zápas na Spartě, kde vyhráli 7:2 a osamostatnili se na čele soutěže o tři body. Náročný zápas očekává trenér Felipe Conde i tentokrát: „Čeká nás další nesmírně obtížné utkání, ale v trochu jiném stylu. Budeme muset být trpěliví, abychom se dostali přes dobrou obranu soupeře do šancí. Kromě toho musíme přeskupit naši obrannou hru, protože Litoměřice jsou nebezpečné při hře přes pivota. Musíme zapracovat na těchto aspektech a odehrát dobrý zápas, který nás opět přiblíží ke splnění našich cílů. Věřím, že nás fanoušci v důležitém zápase přijdou podpořit.“

Litoměřice nebyly v posledních kolech v dobré formě, ale před posledním zápasem převzal mužstvo trenér českých lvíčat Marek Kopecký, který s mužstvem porazil Mělník 3:1. Navíc kádr Severočechů posílil nejlepší futsalista roku 2016 Radim Záruba, jenž do Litoměřic přestoupil z bratislavského Slovanu. A nemusíme připomínat, že během finále Chrudim – Slavia byl český reprezentant u fanoušků ERA-PACKu v nelibosti.

„Čeká nás zápas proti evropské kvalitě,“ zdůraznil asistent litoměřického trenéra Igor Vodecký a pokračoval: „Chrudim má obrovskou sílu na všech postech.“ Navíc Vodecký přiznal, že je Chrudim ve výborné formě, o čemž se přesvědčila i ambiciózní Sparta. „Budeme se snažit odehrát a odevzdat naše maximum a uvidíme, na jaký výsledek bude naše snaha stačit. Očekávám kvalitní futsal a plnou halu,“ dodal litoměřický asistent.

Profil haly

MSH Chrudim

Více
Adresa Tyršovo náměstí 12, 537 01 Chrudim
Kapacita 720 diváků
Vstupenky 50 Kč dospělí
Sleva pro FUTič 25 Kč ženy a důchodci, děti do 150 cm zdarma

Další aktuality

Ligové kluby se představí na několika turnajích
Ligové kluby se představí na několika turnajích 19.07.2018

Turnaje v Hodoníně, Bratislavě, nebo Teplicích. To jsou akce, na kterých budete moci v srpnu vidět některé české ligové kluby. Podíváme se o jaké akce jde.

Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu
Liberec zveřejnil kádr pro příští sezonu 09.07.2018

Jak liberecký nováček VARTA futsal ligy slíbil, tak udělal. S velkým předstihem zveřejnil svůj kádr pro úvod sezóny. Žádnou velkou "bombu" v něm nečekejte, ale pár zajímavých jmen bude v libereckém dresu k vidění.

Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu
Amrani se vrací do české ligy. Bude hrát za Spartu 05.07.2018

AC Sparta Praha futsal získala pátou letní posilu. Tou je zkušený Španěl s marockými kořeny Fouad Amrani.