Začátek přímého přenosu však musí futsaloví fanoušci sledovat na webu ČT Sport pod tímto odkazem! Na televizních obrazovkách se zápas 1. FUTSAL ligy objeví ve 20:55. „Do dnešního futsalového utkání musíme vstoupit, protože se o půl hodiny posunul výkop mezinárodního utkání v ragby. Futsal začneme vysílat na webu, diváky upozorníme, že přenos na webu začíná a po skončení ragby přejdeme ihned do futsalu,“ vysvětlil změnu programový ředitel ČT Sport Josef Kondračin.

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.