Oba týmy jdou do zápas v rozdílných náladách. Třinec totiž vedl v Brně, ale příznivý výsledek nedokázal v pátečním utkání udržet a prohrál 4:5. Nejzbach naopak doma otočil souboj s Litoměřicemi a vyhrál 5:4. Oba celky dělí v tabulce jedenáct bodů. Vysoké Mýto je páté a Třinec desátý.

Domácí potřebují body jako sůl. „Na televizní zápas se všichni těšíme. Bohužel do něj nejdeme v ideálním rozpoložení po pátečním kolapsu v Brně. S Vysokým Mýtem jsme loni neprohráli a na tento fakt bychom chtěli navázat. Nejzbach je venku oproti domácí hale poloviční a musíme jít jednoznačně pro tři body,“ zdůraznil třinecký brankář Ondřej Kreželok.

Vysokomýtský Jaroslav Kubát si uvědomoval, že se Třinci letos nedaří: „Přesto všichni víme, že jde o kvalitní tým, který je silný především na své palubovce.“ Páteční výhra může Nejzbachu pomoct. „Do Třince pojedeme k televiznímu utkání v pohodě a s touhou získat v letošní sezoně taky konečně nějaké body zvenku,“ ujistil Kubát.

Touhu po třech bodech potvrdil Michal Jiráský z Nejzbachu: „Do Třince jedeme za jasným cílem, kterým je zisk tří bodů. Bohužel nejsme kompletní, chybí nám kapitán Kuba Vágner. Na druhou stranu v zápase s Litoměřicemi jsme si dokázali, že ho dokážeme nahradit. Zápas je vysílán televizí a nikdo nebude chtít prohrát. V Třinci musíme zlomit nepříjemnou venkovní sérii a konečně bodovat.“

Profil haly

SH Stars

Více
Adresa Tyršova 275, Třinec
Kapacita 700
Vstupenky 50 Kč
Sleva pro FUTič mládež, ženy a důchodci zdarma, permanentní vstupenky 400Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.