S prázdnou odjely i Litoměřice. Ty zatím kousaly v Mýtě nejvíc. Stav 2:5? Nic neřešitelného! Za odvážnou hru v power play byl Gardenline odměněn dvěma góly a infarktová koncovka byla na světě.

Závěr si ale domácí už pohlídali a mohlo se slavit. Mýto však muselo skousnout výstavní volej Zapletala i proměněnou Kovácsovu penaltu pár vteřin před poločasovou sirénou. Za domácí se v 11. minutě prosadil Jiráský. Ten odehrál celý mač s krvácejícím palcem na noze, za což si zaslouží minimálně povýšení.

Co borcům ve žlutém fungovalo, to byly dlouhé Gerčákovi výhozy a výkopy. Branka z nich sice nepadla, ale Vavrek se potil jako v legendární sauně Honzy Musila. I krásných gólů se diváci nakonec dočkali. Tandem Novák – Šabata ostře vyvrátil tvrzení Libora Gerčáka, že mýtští ostrostřelci umí kopat jenom na tréninku. A když přidal Michalec pátou trefu, tak faktura na tříbodový import do Litoměřic byla definitivně stornována.

Miroslav Semerád (trenér Nejzbachu): "Utkání mělo z obou stran výbornou kvalitu, sice jsme po standardce soupeře inkasovali, ale dokázali jsme oplatit stejnou mincí. Hrubá chyba a proměněná penalta Kovácse nás trochu zmrazila, nicméně do druhé půle jsme nastoupili s taktikou ostrého presinku, což slavilo úspěch. Škoda těch branek v závěru. Taverna to tam dvakrát doklepl a poslední minuta byla opravdu hektická. Chlapce ale za dnešek chválím, poctivě to odmakali."

Nejzbach Vysoké Mýto – Gardenline Litoměřice 5:4 (1:2)
Branky: 11. Jiráský (Sklenář), 25. Novák (Kubát), 26. Šabata (Jošt), 33. Novák (Kubát), 36. Michalec (Gerčák) – 7. Zapletal (Kovács), 20. Kovács (10 m pk), 36. Taverna, 40. Taverna.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.