První branku utkání vstřelil po přihrávce Jana Homoly Martin Brychta ve čtvrté minutě, Gamaspol ale dokázal za minutu vyrovnat, když David Marcinov využil zaváhání brankáře Václava Kubíčka, který neudržel při pádu míč. V deváté a jedenácté minutě přidali hosté dvě branky, nejprve protlačil za čáru míč Brychta, po něm propálil Jakuba Tilla Martin Směřička, který krátce před tím ještě nastřelil tyč.

Domácím se do přestávky podařilo snížit na 2:3, autorem branky byl David Macura. V druhém poločase se jako první zapsal do listiny střelců Jiří Novotný po krásné Míčově nahrávce. Hosté vedli 4:2, ale své další šance trestuhodně neproměňovali.

Ve 36. minutě bylo vyrovnáno, za domácí se prosadil kapitán Patrik Plhák a svoji druhou branku přidal technickou ránou do rohu branky Marcinov. Hosté si v tu chvíli jistě vzpomněli na nevydařený závěr zápasu s Teplicemi z minulého týdne.

Tentokrát ale o body nepřišli. Důležitou branku zaznamenal kapitán Homola, který šikovně tečoval Hrdinovu ránu, šestou branku dal Novotný a přes celé hřiště se trefil také Hrdina. Domácí se nevzdali, přidali v poslední minutě pátou branku a měli další šanci ještě snížit, v tom jim ale zabránil Kubíček.

Komentáře:

Nenad Veljkovič (trenér Slavie): "Vyhráli jsme, ale já spokojený vůbec nejsem, protože jsme udělali zase celou řadu individuálních chyb a dostali laciné branky, na druhé straně jsme znovu neproměňovali vyložené šance, dnes jsme na to nedoplatili, ale v předchozích zápasech ano. Máme na čem stále co pracovat."
Milan Novák (Gamaspol): "Bojovali jsme, kluci se snažili, do stavu 4:4 jsme se to snažili trochu otevřít. Bohužel nemáme žádný bod a musíme v dalších zápasech bojovat dál. Chybělo nám možná trochu štěstí, dostávali jsme góly z brejků. Za druhý poločas by možná byla remíza spravedlivá."

AC Gamaspol Jeseník – SK Slavia Praha 5:7 (2:3)
Branky: 5. Marcinov (Novák), 12. Macura (Mráz), 34. Plhák (Mráz), 36. Marcinov, 40. Macura (Vavrač) – 4. Brychta (Homola), 9. Brychta (Homola), 11. Směřička, 27. Novotný (Míča), 36. Homola (Hrdina), 39. Novotný, 40. Hrdina.
Hlasujte pro HRÁČE UTKÁNÍ

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.