Ani jeden z týmů v posledním kole nebodoval. Nejzbach po první půli na Spartě, která skončila remízou 0:0, inkasoval pět branek a prohrál 1:5. Nyní je dva body za Litoměřicemi. „Soupeř má ve svém týmu řadu výborných hráčů. My ale budeme chtít hrát doma jako vždy a získat důležité tři body do tabulky, které by nám hodně pomohly,“ prohlásil vysokomýtský Jaroslav Kubát. „Chtěli bychom domácím fanouškům ukázat, že se můžeme měřit i s týmy jako jsou Litoměřice,“ uzavřel Kubát.

„Zápas ve Vysokém Mýtě bude náročný a těžký,“ uvědomoval si trenér Litoměřic Igor Vodecký. „Domácí budou chtít doma potvrdit svou kvalitu, ale my budeme hrát tak, abychom jim hru znepříjemnili. Věřím, že začneme proměňovat šance, které si vytvoříme. Bude důležité, abychom zlepšili naši obrannou hru. Když se nám to podaří, budeme úspěšní,“ dodal litoměřický trenér.

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.