"Viděl jsem několik zapasu Jeseníku a je mi jasné, ze nás nečeká nic snadného, je to bojovný, důrazný nováček soutěže. My to ale proste musíme zvládnout a vyhrát,“ varuje před jakýmkoliv podceněním soupeře kapitán Jan Homola.

Ve stejném duchu mluví i srbský trenér Nenad Veljkovič: „Musíme hrát koncentrovaně celý zápas, navázat na první poločas zápasu s Teplicemi a hrát v tomto stylu do poslední vteřiny. Delší cestování jsme si vyzkoušeli nedávno v Třinci, musíme to zvládnout stejně.“

Slávistům bude chybět nová posila Vítězslav Hrubý, který si v premiéře v červenobílém dresu zlomil ruku. Nemocný je také Daniel Hájek.

AG Gamaspol Jeseník je v tabulce na devátém místě s jednou výhrou, dvěma remízami a pěti prohrami. Jedinou výhru získal zatím v prvním kole, kdy v domácím prostředí porazil dalšího nováčka Mělník 3:1. Remizovali doma s Českou Lípou a asi nejlepšího výsledku dosáhli doma remízou s Litoměřicemi.

Předseda Gamaspolu Jiří Gnida se na zápas těší: "V pátek nás čeká měření sil s loňským finalistou a to pro nás bude další velká zkouška. Zápas v Třinci jsme nezvládli, ale vzhledem k okolnostem se tím trápit rozhodně nebudeme. V pátek budeme oslabeni o Furika a také o zraněné Vavrače s Růžičkou, což pro nás samozřejmě znamená komplikaci. Na druhou stranu už je zdravý Marcinov a do sestavy se vrací také Macura s Žákem."

Výkop zápasu je ve 20 hodin.

Profil haly

VŠB Ostrava

Více
Adresa Studentská 1770, 70220 Ostrava
Kapacita 275

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.