Česká Lípě měla zápas osmého kola odložený a v tabulce klesla na předposlední místo. „V pátek nás čeká velice těžký soupeř a na něj se musíme připravit. Chceme hrát ze zabezpečené obrany a pokusit se z brejků něco vytěžit, i když víme, že půjde jen o zápas o bránění, ale chceme uhrát dobrý výsledek jako s ostatními silnými týmy,“ řekl trenér České Lípy Karel Kruliš.

Chrudim má za sebou náročný úterní televizní zápas v Plzni, kde poprvé ztratila body za remízu 2:2. „V dalším zápase potřebujeme uhrát kvalitní výsledek. Vzhledem k množství zápasů v posledním měsíci budeme na Českou Lípu kvalitně připraveni a motivováni dojít si pro vítězství,“ zdůraznil trenér Chrudimi Felipe Conde a dodal: „Po konci UEFA Futsal Cupu jsme v plném zápřahu, což nás činí stále silnějšími.“

Profil haly

MSH Č. Lípa

Více
Adresa Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01
Kapacita 400
Vstupenky 20 Kč dospělí
Sleva pro FUTič mládež do 10 ti let zdarma, držitelé členské karty futsal FIFA zdarma

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.