Sparta je po osmi kolech zatím na druhém místě s 22 body, ale jen díky horšímu skóre oproti ERA-PACKu. Olympik má za sebou o jedno kolo méně a je na posledním místě se třemi body. Oba týmy se už střetly v přípravě, kdy se hrál velmi zajímavý futsal a domácí nakonec padli 1:3.

Pavel Šuba (trenér Olympiku): "Sparta Praha je v jakémkoliv sportu obrovské jméno a pro soupeře výzva ke stoprocentnímu výkonu. Takže o motivaci a nasazení hráčů se už ani nemusím starat. Opět bude plná hala, která bude zvědavá na zahraniční seskupení v barvách Sparty a naše hráče bude hnát dopředu. Doufám, že všem hráčům utkání sedne, odevzdají maximum svého umění a budou úspěšní."

Beni Simitči (trenér AC Sparta Praha): "Mělník hraje vcelku dobře. I když některé zápasy prohrál, tak nehrál špatně. Speciálně když hraje doma, snaží se na soupeře vlétnout a vytvořit si tlak, ze kterého se snaží vytěžit šance a góly. Čekám urputný boj, dokud se nám nepodaří zlomit soupeřův odpor. Zahlédl jsem na sociálních sítích, že konkrétně Dominik Zdržálek nás chce porazit. Věřím ale, že se to Mělníku nepodaří. Naše kvalita je taková, že bychom měli soupeře v lize porážet. Může se stát, že nás někdo o body připraví, ale nečekám to od Mělníka. Jedeme vyhrát a zároveň zápas chceme zvládnout bez újmy na zdraví."

Profil haly

SH Mělník

Více
Adresa Pod Vrchem 3421, 27601 Mělník
Kapacita 200 sezení, 80 stání
Vstupenky 30 Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.