Oba celky v osmém kole vyhrály. Helas překvapil Litoměřice na jejich palubovce a Třinec dokázal doma porazit Jeseník.

Brněnští se rázem posunuli na osmé místo. „V domácím zápase s Třincem budeme chtít potvrdit tři body z Litoměřic,“ uvědomoval si kapitán Helasu David Cupák. Podle něj soupeř využívá hodně hru přes pivoty a na ni se bude chtít Helas dobře připravit. „Zápas bude podle mě o prvním gólu, který chceme vstřelit my. Nečeká nás nic lehkého, ale domácí zápasy musíme bodově zvládat,“ zdůraznil brněnský futsalista. Domácí tým by měl být až na Pavla Outratu a Fedora Bobyleva kompletní.

Třinec je v tabulce dva body za Helas a má možnost jít před něj. „Proti Helasu se pokusíme o další tři body. Domácí sice neměli dobrý start do sezony, ale v posledních zápasech se zvedli a dokázali dokonce vyhrát v Litoměřicích,“ řekl brankář Třince Ondřej Kreželok. Třinecké nečeká v moravské metropoli nic lehkého. „Na Helasu jsme navíc, co si pamatuji, nevyhráli. Do duelu půjdeme sice jako outsider, ale s velkým odhodláním,“ vzkázal do Brna Kreželok.

Profil haly

SH Vodova

Více
Adresa Vodova 336/108, Brno
Kapacita 3500 diváků
Vstupenky Tango: 40 Kč

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.