Konečné pořadí

Hráč měsíce října

1. Tomáš Vnuk (Plzeň) - 86 hl.
2. Pimpolho (Sparta) - 29 hl.
3. Josef Gabčo (Mělník) - 19 hl.
4. Wilde (Sparta) - 15 hl.
5. Max (Chrudim) - 11 hl.
6. Felipe (Chrudim) - 4 hl.

Trenér měsíce října

1. Petr Kučera (Plzeň) - 78 hl.
2. Beni Simitči (Sparta) - 66 hl.
3. Felipe Conde (Chrudim) - 20 hl.

Medailonky vítězů

Vnuk Tomáš (SK Interobal Plzeň): Plzeňský špílmachr posbíral v říjnu nejvíce kanadských bodů ze všech prvoligových futsalistů. Ve třech zápasech nastřílel úctyhodných devět branek a na dvě přihrál. Dvakrát ho fanoušci zvolili hráčem zápasu. Vnuk se stal vítězem ankety vůbec poprvé.

Kučera Petr (SK Interobal Plzeň): Jeho tým v říjnu vyhrál všechny tři zápasy se skórem 19:7. V posledních dvou duelech už vedl tým společně s druhým hlavním trenérem Davidem Fričem, kterému vypršel trest. Frič však veškeré zásluhy za devět říjnových bodů přenechal právě Kučerovi.

Přehled vítězů v sezoně 2017/2018

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.