Nejlepším hráče 1. FUTSAL ligy za září se stal Jiří Baran (Svarog FC Teplice), který se na třech zářijových výhrách svého klubu podílel sedmi kanadskými body. Dal pět branek a na dvě přihrál. Navíc byl fanoušky dvakrát vyhlášen jako nejlepší hráč zápasu.

Konečné pořadí HRÁČ MĚSÍCE i s hlasy:

1. Jiří Baran (66)
2. Tomáš Vnuk (40)
3. Marcelo (30)
4. Max (27)
5. Douglas Graciano (17)
6. Martin Směřička (10)

Mezi trenéry triumfoval Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim), který se svým týmem neztratil v prvním měsíci soutěže ani jeden bod!

Konečné pořadí TRENÉR MĚSÍCE i s hlasy:

1. Felipe Conde (73)
2. Aibek Mukanov (72)
3. Beni Simitči (45)

Celkem hlasovalo 250 fanoušků. Platných hlasů bylo 190, 60 neplatných.

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.