Litoměřický Petr Zapletal dal Slavii dva góly, což ho samozřejmě těšilo. „Jinak můj výkon nebyl nijak extra dobrý. Hlavně, že jsem dal góly a pomohl týmu,“ řekl skromně. Samotný zápas byl podle něj vyhecovaný s tím, že oba celky věděly, co od sebe očekávat. „Byli jsme na sebe dobře připravení. Naštěstí jsme dali první gól my, díky němuž jsme byli po celý zápas o krok napřed.“

Litoměřice nastoupily s neúplným kádrem. Co od nich můžeme čekat, až budou kompletní? „Na Rodrigův návrat se hodně těšíme. Ještě o jednu třídu zvedne kvalitu našeho týmu. Hrozně nám pomůže,“ odpověděl Zapletal.

Do televizního zápasu šel celek Gardenline po porážce na Spartě a na oklepání měl jen dva dny. „Prohra nás mrzela, ale věděli jsme, jak jsme hráli. Nepodali jsme úplně špatný výkon. Stačilo proměnit šance a zápas by vypadal úplně jinak. Jsem rád, že souboj se Slavií přišel tak brzo. Vrátili jsme se na vítěznou vlnu,“ těšilo Petra Zapletala.

Další aktuality

VARTA futsal ligy byla rozlosována
VARTA futsal ligy byla rozlosována 11.06.2018

V sobotu se konalo v Praze Grémium klubů nejvyšší soutěže, které mělo na programu řadu témat, a jedním z nich byl i los příštího ročníku VARTA futsal ligy. Nabízíme vám rozpis pro první dvě kola soutěže, do poloviny července mají kluby prostor pro doladění konkrétních termínů utkání. Liga začne s nejvyšší pravděpodobností v pátek 7. září 2018.

Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák
Byl jsem překvapený, řekl brankář Libor Gerčák 04.06.2018

Odstoupení Nejzbachu Vysoké Mýto z nejvyšší soutěže bylo velkým překvapením. A nejen pro fanoušky, ale také pro některé hráče. O situaci promluvil na stránkách regionální části MF Dnes brankář a největší osobnost týmu Libor Gerčák.

Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy
Vysoké Mýto se nepřihlásilo do první ligy 31.05.2018

Velké překvapení vyvolalo čtvrteční prohlášení vedení klubu 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto, které napsalo, že se do nejvyšší futsalové soutěže nepřihlásí.