Turnaj, u něhož nebylo důležité konečné pořadí, byl pro účastníky přípravou na start domácích soutěží, což je nejaktuálnější právě u třineckého týmu. Pro ten začne liga 8 září v Teplicích (tým má první kolo proti ERA-PACKu odložené)a sobotní turnaj v domácím prostředí byl zajímavým herním testem.

V první duelu moravský tým s polským ligovým Gatta Active sice prohrával 0:2, ale do konce utkání dokázali domácí po dvou gólech Przyczka a jednom Opluštila získat vítězství. Ve svém druhém vystoupení Třinec podlehl Slovanu Bratislava 1:3, přičemž svou první branku v třineckém dresu vstřelil Radek Polášek, nejvýraznější letní posila klubu.

Ve vzájemném utkání polského Gatta Active s bratislavským týmem překvapivě prohrál favorit 2:5.

Výsledky turnaje:

SKP Ocel Třinec - Gatta Active Zdunska Wola 3:2 (0:1)
Branky:
2 Przyczko, Opluštil - Ocha, Krawczyk.

Gatta Active Zdunska Wola - Slovan Bratislava 2:5 (2:2)
Branky:
2 Szypczynski, Krawczyk, Szymczak, Pautiak - Záruba, Zdráhal.

Slovan Bratislava - SKP Ocel Třinec 3:1 (2:1)
Branky:
Polášek R. - Záruba, Halko, Kyjovský.

Z Edenu v pátek uvidíte znovu rozšířený přenos. Slavia vyzve Plzeň
Z Edenu v pátek uvidíte znovu rozšířený přenos. Slavia vyzve Plzeň 25.04.2024

Druhé semifinále play off mezi Slavií Praha a Interobalem Plzeň uvidíte v pátek večer znovu živě na YouTube a ČT sport Plus. Přímý přenos začne o dvacet minut dřív již předzápasovým studiem. Utkání vypukne ve 20 hodin.