Ve vyrovnaném utkání rozhodly dvě trefy domácího mužstva. První gól zápase se zrodil ve 13. minutě, kdy při trestném kopu domácích nejprve Ovčačík přeskočil míč, aby vzápětí Lacko mohl propálit vše, co mu stálo v cestě – 1:0.

Ani ve druhém poločase se však gólové hody nekonaly. Hned na začátku druhé dvacetiminutovky se hostující obránci nedohodli, míč ukořistil David Cupák, který zvládl udělat kličku vyběhnuvšímu Gerčákovi a poslal míč do prázdné brány – 2:0.

Domácí tak podruhé v sezóně vyhráli a posunuli se na osmou příčku. Trenéra Loupa mohl hřát fakt, že měl konečně kompletní kádr. Nejzbach naopak prohloubil svou krizi, když prohrál čtvrté utkání v řadě a je se třemi body třetí od konce.

Helas Brno – 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 2:0 (1:0)

Branky a nahrávky: 13. Lacko, 21. D. Cupák. Rozhodčí: Honěk – Markovský. ŽK: Hrubý, Jiráský (oba VM).

Helas Brno: Šimon (Dang) – Havel, Lacko, Sýkora, Švihálek, Vlach, Klimeš, D. Cupák, Presl, Ovčačík, Šplíchal, Lidmila, Lerch. Trenér Jan Loup.

Vysoké Mýto: L.Gerčák (Horyna) – Hrubý, Sklenář, Michalec, Jiráský, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek, Semerád, Šabata, Popelka. Trenér Marek Kopecký.

Bohemians slaví první historickou výhru!
Bohemians slaví první historickou výhru! 06.09.2024

Bohemians slaví první historickou výhru v 1. Futsal lize! V domácí hale sice prohrávali s Chomutovem 3:5, ale pak Klokani nastříleli šest branek a vyhráli 9:5! Kosina, Lízálek a Nekvasil dali po dvou brankách, jedním gólem k prvním třem bodům přispěli Hora, V. Holub a O. Holub.

Kadaň vyhrála v Mělníce a vede tabulku
Kadaň vyhrála v Mělníce a vede tabulku 06.09.2024

Čtyři branky brazilských hráčů zajistily další tři body pro zatím stoprocentní Inter Kadaň. Domácí Mělník dokázal snížit až v závěru na 1:4. Severočeši se po dvou kolech vyšvlihli do čela tabulky.

Rapid podruhé v sezoně remizoval. Překvapil v Brně
Rapid podruhé v sezoně remizoval. Překvapil v Brně 06.09.2024

Dva střelci zařídili v pátek večer v Brně remízu 2:2. Domácí Helas Brno před zraky nového vedení pouze remizoval s ústeckým Rapidem 2:2. Za domácí se dvakrát trefil Perina, za hosty Brazilec Hernandez.