Domácí živili naději ještě do druhé půle. První poločas skončil 1:1 po brankách hodonínského Svobody a chrudimského D. Drozda. Ve druhé půli však hosté odskočili na 3:1 a s domácími bylo zle. Veselovský sice ještě snížil na 2:3, ale poslední slovo měl Mareš. Chrudim bude ve čtvrtfinále play off obhajovat roli favorita proti Třinci.

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Tak dlouho jsme si pod sebou řezali větev, až to dopadlo, jak to dopadlo. Odcházíme, abychom se mohli vrátit, futsal v Hodoníně v žádném případě nekončí!“

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „Máme za sebou náročné utkání, soupeř hrál velmi dobře. V prvním poločase jsme měli potíže s hledáním správného zápasového rytmu, po přestávce jsme ale zabrali a dostali se do vedení. V posledních deseti minutách Tango zkusilo hru v power play, jenže my jsme ji, po pečlivé studii před zápasem, dobře eliminovali a pojistili si tři body. Chtěl bych poděkovat fanouškům Hodonína, kteří vytvořili skvělou atmosféru, povzbuzené Tango díky nim bojovalo do poslední sekundy. Máme za sebou základní část, kterou jsme zvládli dobře, jenže teď už na ní nezáleží. Začíná nová soutěž a my se musíme soustředit na naše cíle.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (1:1)

Branky: 12. Svoboda (Řezníček), 40. Veselovský (Chadzidis) – 9. D. Drozd (Rodrigo), 27. Hrubý (Slováček), 37. Max (Slováček), 40. Mareš (10 m kop)

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.