Domácí živili naději ještě do druhé půle. První poločas skončil 1:1 po brankách hodonínského Svobody a chrudimského D. Drozda. Ve druhé půli však hosté odskočili na 3:1 a s domácími bylo zle. Veselovský sice ještě snížil na 2:3, ale poslední slovo měl Mareš. Chrudim bude ve čtvrtfinále play off obhajovat roli favorita proti Třinci.

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Tak dlouho jsme si pod sebou řezali větev, až to dopadlo, jak to dopadlo. Odcházíme, abychom se mohli vrátit, futsal v Hodoníně v žádném případě nekončí!“

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „Máme za sebou náročné utkání, soupeř hrál velmi dobře. V prvním poločase jsme měli potíže s hledáním správného zápasového rytmu, po přestávce jsme ale zabrali a dostali se do vedení. V posledních deseti minutách Tango zkusilo hru v power play, jenže my jsme ji, po pečlivé studii před zápasem, dobře eliminovali a pojistili si tři body. Chtěl bych poděkovat fanouškům Hodonína, kteří vytvořili skvělou atmosféru, povzbuzené Tango díky nim bojovalo do poslední sekundy. Máme za sebou základní část, kterou jsme zvládli dobře, jenže teď už na ní nezáleží. Začíná nová soutěž a my se musíme soustředit na naše cíle.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (1:1)

Branky: 12. Svoboda (Řezníček), 40. Veselovský (Chadzidis) – 9. D. Drozd (Rodrigo), 27. Hrubý (Slováček), 37. Max (Slováček), 40. Mareš (10 m kop)

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.