Domácí živili naději ještě do druhé půle. První poločas skončil 1:1 po brankách hodonínského Svobody a chrudimského D. Drozda. Ve druhé půli však hosté odskočili na 3:1 a s domácími bylo zle. Veselovský sice ještě snížil na 2:3, ale poslední slovo měl Mareš. Chrudim bude ve čtvrtfinále play off obhajovat roli favorita proti Třinci.

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Tak dlouho jsme si pod sebou řezali větev, až to dopadlo, jak to dopadlo. Odcházíme, abychom se mohli vrátit, futsal v Hodoníně v žádném případě nekončí!“

Felipe Conde (FK ERA-PACK Chrudim): „Máme za sebou náročné utkání, soupeř hrál velmi dobře. V prvním poločase jsme měli potíže s hledáním správného zápasového rytmu, po přestávce jsme ale zabrali a dostali se do vedení. V posledních deseti minutách Tango zkusilo hru v power play, jenže my jsme ji, po pečlivé studii před zápasem, dobře eliminovali a pojistili si tři body. Chtěl bych poděkovat fanouškům Hodonína, kteří vytvořili skvělou atmosféru, povzbuzené Tango díky nim bojovalo do poslední sekundy. Máme za sebou základní část, kterou jsme zvládli dobře, jenže teď už na ní nezáleží. Začíná nová soutěž a my se musíme soustředit na naše cíle.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim 2:4 (1:1)

Branky: 12. Svoboda (Řezníček), 40. Veselovský (Chadzidis) – 9. D. Drozd (Rodrigo), 27. Hrubý (Slováček), 37. Max (Slováček), 40. Mareš (10 m kop)

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.