Situace Tanga je jasná. K jistotě záchrany potřebuje vyhrát. S výhrou může přijít i play off, ale na to v Hodoníně nemyslí. Hlavou jim vrtá, jak porazit letos dosud neporaženou Chrudim. Pokud se to Tangu nepovede, musí doufat, že Třinec doma nevyhraje s posledním Hradcem Králové. V případě stejného bodového zisku by se zachránilo Tango, které má s Třincem lepší vzájemné zápasy. To bude drama. První utkání sezony vyhrála domácí Chrudim jen těsně 2:1!

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Bohužel hrajeme v posledním kole s Chrudimí a Chrudim není Benago, takže překvapení na úkor favorita se asi konat nebude, protože ERA-PACK přistupuje ke všem utkáním se stoprocentní koncentrací.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Víme, že to bude těžké utkání, doma jsme se soupeřem sice vyhráli, ale jednalo se o velmi náročný zápas. Zároveň jsme si vědomi, jak je pro Tango závěrečné kolo důležité. Ale my se držíme našich cílů. Navíc respektujeme naši ligu a všechny soupeře, tudíž si do Hodonína pojedeme pro vítězství.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00, SH Teza)

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.