Situace Tanga je jasná. K jistotě záchrany potřebuje vyhrát. S výhrou může přijít i play off, ale na to v Hodoníně nemyslí. Hlavou jim vrtá, jak porazit letos dosud neporaženou Chrudim. Pokud se to Tangu nepovede, musí doufat, že Třinec doma nevyhraje s posledním Hradcem Králové. V případě stejného bodového zisku by se zachránilo Tango, které má s Třincem lepší vzájemné zápasy. To bude drama. První utkání sezony vyhrála domácí Chrudim jen těsně 2:1!

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Bohužel hrajeme v posledním kole s Chrudimí a Chrudim není Benago, takže překvapení na úkor favorita se asi konat nebude, protože ERA-PACK přistupuje ke všem utkáním se stoprocentní koncentrací.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Víme, že to bude těžké utkání, doma jsme se soupeřem sice vyhráli, ale jednalo se o velmi náročný zápas. Zároveň jsme si vědomi, jak je pro Tango závěrečné kolo důležité. Ale my se držíme našich cílů. Navíc respektujeme naši ligu a všechny soupeře, tudíž si do Hodonína pojedeme pro vítězství.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00, SH Teza)

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.