Situace Tanga je jasná. K jistotě záchrany potřebuje vyhrát. S výhrou může přijít i play off, ale na to v Hodoníně nemyslí. Hlavou jim vrtá, jak porazit letos dosud neporaženou Chrudim. Pokud se to Tangu nepovede, musí doufat, že Třinec doma nevyhraje s posledním Hradcem Králové. V případě stejného bodového zisku by se zachránilo Tango, které má s Třincem lepší vzájemné zápasy. To bude drama. První utkání sezony vyhrála domácí Chrudim jen těsně 2:1!

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Bohužel hrajeme v posledním kole s Chrudimí a Chrudim není Benago, takže překvapení na úkor favorita se asi konat nebude, protože ERA-PACK přistupuje ke všem utkáním se stoprocentní koncentrací.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Víme, že to bude těžké utkání, doma jsme se soupeřem sice vyhráli, ale jednalo se o velmi náročný zápas. Zároveň jsme si vědomi, jak je pro Tango závěrečné kolo důležité. Ale my se držíme našich cílů. Navíc respektujeme naši ligu a všechny soupeře, tudíž si do Hodonína pojedeme pro vítězství.“

FC Tango Hodonín – FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00, SH Teza)

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 40 Kč
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.