Oběma celkům jde o hodně. Domácí Nejzbach je na 8. příčce a bojuje o účast v play off. Výhra by Východočechům výrazně pomohla vzhůru. Jenže daleko víc potřebuje tři body Tango Hodonín. Jihomoravané jsou na desáté příčce s jednobodovým náskokem a v posledním kole hrají doma s Chrudimí. Čísla hovoří jasně.

Tango nedokázalo porazit Nejzbach ani napoprvé. Doma s ním prohrálo 3:4.

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Chtěli bychom už konečně vyhrát. Sice jsme v posledních zápasech bodovali, ale vítězství je zcela něco jiného. Navíc ještě ani nemáme jistotu záchrany, takže chceme tři body a uděláme všechno proto, aby body zůstaly v Mýtě.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Situaci, do které jsme se dostali, jsme si zavinili sami. Mnoho bodů jsme ztratili v sezóně naprosto zbytečně, a proto jsme tam, kde jsme. Do Mýta se jedeme poprat o záchranu, ale s pokorou. Víme, že na Nejzbach nám to v posledních letech vůbec nejde.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín (pátek 20:00, DM V. Mýto)

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků
Vstupenky 50,-Kč / ženy, důchodci a děti do 12 let 30,- Kč

Další aktuality

Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát
Helas nepřekvapil Severočechy. Černý se trefil čtyřikrát 14.10.2019

V pondělní dohrávce 3. kola VARTA futsal ligy hostil Helas Brno soupeře z Teplic. Domácí sice srovnali ve druhé půli na 1:1, nakonec ale prohráli 1:4.

Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně
Liga pokračuje pondělí dohrávkou v Brně 13.10.2019

VARTA futsal liga bude mít nabitý program i v příštím týdnu. Hned v pondělí od 19.30 hodin se hraje dohrávka 3. kola, ve které Helas Brno hostí Svarog FC Teplice.

Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body
Další prohra s Teplicemi. Mělník stále čeká na body 13.10.2019

V 5. kole VARTA futsal ligy Mělník doma podlehl Teplicím. Zápas byl o hodinu zpožděn. Hosté uvízli v kolonách.