Oběma celkům jde o hodně. Domácí Nejzbach je na 8. příčce a bojuje o účast v play off. Výhra by Východočechům výrazně pomohla vzhůru. Jenže daleko víc potřebuje tři body Tango Hodonín. Jihomoravané jsou na desáté příčce s jednobodovým náskokem a v posledním kole hrají doma s Chrudimí. Čísla hovoří jasně.

Tango nedokázalo porazit Nejzbach ani napoprvé. Doma s ním prohrálo 3:4.

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Chtěli bychom už konečně vyhrát. Sice jsme v posledních zápasech bodovali, ale vítězství je zcela něco jiného. Navíc ještě ani nemáme jistotu záchrany, takže chceme tři body a uděláme všechno proto, aby body zůstaly v Mýtě.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Situaci, do které jsme se dostali, jsme si zavinili sami. Mnoho bodů jsme ztratili v sezóně naprosto zbytečně, a proto jsme tam, kde jsme. Do Mýta se jedeme poprat o záchranu, ale s pokorou. Víme, že na Nejzbach nám to v posledních letech vůbec nejde.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín (pátek 20:00, DM V. Mýto)

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků
Vstupenky 50,-Kč / ženy, důchodci a děti do 12 let 30,- Kč

Další aktuality

Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat?
Kdo bude hrát VARTA futsa ligu v příští sezoně? A kdy se bude losovat? 15.06.2020

Letos poprvé se los ligových soutěží uskuteční živě facebookovém profilu Futsal FIFA Česká republika. Těšit se na něj můžete ve čtvrtek od 13.30 hodin. Kdo ale bude v soutěžích startovat? Kluby podávaly přihlášky k 10. červnu 2020. Na níže uvedeném seznamu jsou všichni, kteří splnili podmínky pro účast v ročníku 2020/2021.

Volný pohyb hráčů posunut
Volný pohyb hráčů posunut 03.06.2020

Výkonný výbor Svazu futsalu ČR na svém jednání 14. května 2020 schválil změny k volnému pohybu hráčů. Dlouho připravované přípravy ke spuštění volného pohybu hráčů ve struktuře SFČR se odsouvají až na červenec v období od 1. do 20. července 2020. V tomto termínu mohou volně přestupovat hráči bez registrované profesionální smlouvy i bez souhlasu svého současného klubu.

Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská
Igor Leovski: Po futsale se mi strašně stýská 04.05.2020

Makedonský reprezentant Igor Leovski prožil ve Slavii opravdu smolnou sezonu. Nejprve se ve druhém kole v Plzni zranil, podstoupil operaci a když se vracel po rekonvalescenci znovu do formy, přišel konec sezony kvůli epidemii. „Snad už jsem si všechnu smůlu vybral,“ doufá a posílá pozdravy ze svého domova.