Oběma celkům jde o hodně. Domácí Nejzbach je na 8. příčce a bojuje o účast v play off. Výhra by Východočechům výrazně pomohla vzhůru. Jenže daleko víc potřebuje tři body Tango Hodonín. Jihomoravané jsou na desáté příčce s jednobodovým náskokem a v posledním kole hrají doma s Chrudimí. Čísla hovoří jasně.

Tango nedokázalo porazit Nejzbach ani napoprvé. Doma s ním prohrálo 3:4.

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Chtěli bychom už konečně vyhrát. Sice jsme v posledních zápasech bodovali, ale vítězství je zcela něco jiného. Navíc ještě ani nemáme jistotu záchrany, takže chceme tři body a uděláme všechno proto, aby body zůstaly v Mýtě.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Situaci, do které jsme se dostali, jsme si zavinili sami. Mnoho bodů jsme ztratili v sezóně naprosto zbytečně, a proto jsme tam, kde jsme. Do Mýta se jedeme poprat o záchranu, ale s pokorou. Víme, že na Nejzbach nám to v posledních letech vůbec nejde.“

Nejzbach Vysoké Mýto – FC Tango Hodonín (pátek 20:00, DM V. Mýto)

Profil haly

DM Vys. Mýto

Více
Adresa Generála Závady 118, Vysoké Mýto
Kapacita 450 diváků

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.