Oběma celkům jde o hodně. Helas je momentálně sedmý se čtyřiadvaceti body. Pokud by vyhrál, dostane se před šestou Slavii. Je to boj o co nejlepší pozici v play off. Osmý ani sedmý nechce být snad nikdo.

Hodonín má úplně jiné starosti. Záchranářské. Momentálně je Tango desáté, ale na sestupové jedenácté místo má náskok pouhého bodu. Pokud by domácí vyhráli, dýchalo by se jim do posledních kol mnohem lépe.

Tak co myslíte? Má cenu sledovat ve čtvrtek večer ČT Sport? Za nás určitě ano.

David Cupák (kapitán Rádio Krokodýl Helas Brno): „Čeká nás velmi těžké utkání. Domácí potřebují vyhrát a udělat tak důležitý krok k záchraně. My chceme získat důležité body a vylepšit si pozici, už v tak vyrovnané tabulce. Neočekávám nijak ofenzivní zápas. Jak Tango, tak i my budeme chtít vycházet z dobré obranné práce. Měli bychom nastoupit ve stejné sestavě jako v Litoměřicích. Věřím, že k dobrému televiznímu utkání přispějí jak fanoušci hodonínského celku, tak i kvalitní rozhodčí. Věřím, že se bude na co dívat.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Už je to sice jen krajské derby s Helasem, ale to čtvrteční bude mít historickou unikátnost v tom, že nikdy v minulosti nebylo Tango v pozici týmu, který velmi tvrdě bojuje o udržení v první lize. Proto si nejdeme, jak se mnohdy říká, užít si zápas, ale jdeme se pokusit urvat a vybojovat další body, které by nás přiblížily k záchraně. Helas v podstatě řeší spíše to, ze které pozice půjde do play off. Jsem zvědavý, jak se tohle všechno promítne do televizního zápasu. Jedno je jisté, hala bude plná!“

FC Tango Hodonín – Rádio Krokodýl Helas Brno (čtvrtek 19:40, Teza Hodonín)

Přímý přenos na ČT Sport začíná v 19.30 hodin!

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 50 Kč, ženy 40 Kč, děti do 15 let zdarma
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl
David Radouch: Pozvánku do reprezentace bych neodmítl 09.12.2019

Nejlepší střelec Dynama PCO České Budějovice David Radouch z bodu získaného proti Mělníku neměl, pro jeho tým to bylo málo, v televizním zápase chtěli Jihočeši body tři. V pozápasovém rozhovoru jsme se o Dynamu dozvěděli řadu zajímavostí.

Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal
Hattrick během dvou minut. Vokoun se v televizi ukázal 07.12.2019

Český reprezentant a kapitán Mělníka Jiří Vokoun zařídil svému týmu bod ve čtvrtečním televizním zápase v Českých Budějovicích, když vstřelil tři branky během dvou minut a vyrovnal tak na konečných 4:4.

Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod
Mělník v televizním utkání stáhl náskok Dynama a bere bod 06.12.2019

Po reprezentační přestávce se ve čtvrtek večer předehrávalo 11. kolo VARTA futsal ligy. V televizním utkání hostilo Dynamo PCO České Budějovice soupeře z Mělníka.