Oběma celkům jde o hodně. Helas je momentálně sedmý se čtyřiadvaceti body. Pokud by vyhrál, dostane se před šestou Slavii. Je to boj o co nejlepší pozici v play off. Osmý ani sedmý nechce být snad nikdo.

Hodonín má úplně jiné starosti. Záchranářské. Momentálně je Tango desáté, ale na sestupové jedenácté místo má náskok pouhého bodu. Pokud by domácí vyhráli, dýchalo by se jim do posledních kol mnohem lépe.

Tak co myslíte? Má cenu sledovat ve čtvrtek večer ČT Sport? Za nás určitě ano.

David Cupák (kapitán Rádio Krokodýl Helas Brno): „Čeká nás velmi těžké utkání. Domácí potřebují vyhrát a udělat tak důležitý krok k záchraně. My chceme získat důležité body a vylepšit si pozici, už v tak vyrovnané tabulce. Neočekávám nijak ofenzivní zápas. Jak Tango, tak i my budeme chtít vycházet z dobré obranné práce. Měli bychom nastoupit ve stejné sestavě jako v Litoměřicích. Věřím, že k dobrému televiznímu utkání přispějí jak fanoušci hodonínského celku, tak i kvalitní rozhodčí. Věřím, že se bude na co dívat.“

Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín): „Už je to sice jen krajské derby s Helasem, ale to čtvrteční bude mít historickou unikátnost v tom, že nikdy v minulosti nebylo Tango v pozici týmu, který velmi tvrdě bojuje o udržení v první lize. Proto si nejdeme, jak se mnohdy říká, užít si zápas, ale jdeme se pokusit urvat a vybojovat další body, které by nás přiblížily k záchraně. Helas v podstatě řeší spíše to, ze které pozice půjde do play off. Jsem zvědavý, jak se tohle všechno promítne do televizního zápasu. Jedno je jisté, hala bude plná!“

FC Tango Hodonín – Rádio Krokodýl Helas Brno (čtvrtek 19:40, Teza Hodonín)

Přímý přenos na ČT Sport začíná v 19.30 hodin!

Profil haly

Teza Hodonín

Více
Adresa Lipová alej 4110/23, Hodonín
Kapacita 500
Vstupenky 40 Kč
Sleva pro FUTič zdarma do 15ti let

Další aktuality

Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž
Dynamo PCO se chystá na nejvyšší soutěž 16.08.2019

O senzačním postupu do VARTA futsal ligy, která je nejvyšší futsalovou soutěží v České republice, vítězství v Superpoháru a plánech do budoucnosti, jsme si popovídali se sympatickým kapitánem týmu Dynamo PCO České Budějovice Radimem Pouzarem.

"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba
"Pro mě je cílem záchrana,” řekl mělnický předseda Pavel Šuba 15.08.2019

Olympik začal přípravu již 15. 7. a to hned v hale, ale o kondici trenéři mít strach nemusí. "Oproti minulým létům jsme vypustili 14 dní hrubou přípravu, protože ji naši kluci mají ve fotbalových klubech,” vysvětluje předseda klubu Pavel Šuba.

Program přípravných utkání houstne…
Program přípravných utkání houstne… 14.08.2019

Již za tři týdny odstartuje nejvyšší soutěž a všechny kluby již pochopitelně zahájily přípravu. Je za námi i několik prvních přípravných utkání a jejich počet bude v příštích dnech houstnout. Nabízíme vám přehled dosud známých termínů přípravných zápasů, které obsahují i několik střetnutí se zahraničními kluby.