Zápas v Plzni vyvolal spousty emocí. První poločas ještě skončil 1:1, ale v závěru utkání kopala Plzeň dvě desítky, tu druhou za faul deset vteřin před koncem za stavu 3:3. Střelecky se nemýlil Štrajt, který zkompletoval hattrick a Interobal slavil tři body.

Petr Kučera (trenér SK Interobal Plzeň): „Byl to infarktový zápas, nebo spíš konec zápasu. Náš tým nastoupil do utkání dobře, a hlavně v prvním poločase. Určitě v prvním poločase mělo z naší strany padnout více branek. Mýto se v závěru poločasu chytlo a srovnalo. Dnešní zápas byl o bojovnosti a třetí branka v druhé půlce byla po našem nedůrazném napadání. Nejzbach závěr zápasu neunesl, udělal fauly a ty se ve futsale trestají desítkami, což rozhodlo. Pro nás to jsou důležité body, protože Mýto je samozřejmě kvalitní tým.“

Libor Gerčák (brankář Nejzbachu Vysoké Mýto): „Podali jsme dobrý výkon. My i soupeř. Šance byly na obou stranách a divákům se futsal musel líbit. Bohužel pro nás převzal ve druhém poločase otěže zápasu rozhodčí Vomastek. Své galapředstavení vyvrcholil deset vteřin před koncem, kdy na nás odpískal další desítku. Tím daroval, pro mě nezaslouženou, výhru Plzni. Zápas měl skončit remízou. Svými verdikty Plzni daroval vítězství. Jsem od zápasu hodně nabroušený. Jedu do Plzně čtyři hodiny místo toho, abych byl s rodinou. Deset sekund před koncem z nás rozhodčí Vomastek udělal blbce. Jestli platí přísloví o vařící se vodě, tak bude mít jednou pěkně horkou lázeň. Zařízl nás neskutečným způsobem.“

SK Interobal Plzeň – Nejzbach Vysoké Mýto 4:3 (1:1)

Statistiky

Další aktuality

Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována!
Nová sezona 1. Futsal ligy je rozlosována! 19.06.2025

Cestu za obhajobou titulu začne Chrudim v prvním kole v domácí hale v Liberci. Úvod soutěže nabídne také severočeské derby Chomutova s Kadaní, Plzeň se představí na Helasu a Slavia v Ústí nad Labem. Nováček soutěže z Vyškova odehraje svůj historicky první duel v nejvyšší soutěže na horké půdě ve Vysokém Mýtě. Fináloví soupeři se potkají v Plzni v sedmém kole.

David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie!
David Ploc se z Bohemians přesouvá do Slavie! 17.06.2025

Trenér a aktivní hráč David Ploc po sestupu z 1. Futsal ligy skončil v Bohemians Praha, bez futsalu však nezůstane - přesouvá se do pozice ředitele juniorských týmů v SK Slavia Praha. V Edenu ho v úterý představili jako první posilu nové sezony.

Chrudim prodloužila smlouvu s Matějem Slováčkem
Chrudim prodloužila smlouvu s Matějem Slováčkem 11.06.2025

Nový futsalový mistr oznámil očekávanou zprávu - uzavření nové smlouvy s trenérem Matějem Slováčkem. Bývalý dlouholetý český reprezentant dotáhl svoji první sezonu v roli kouče ke zlaté medaili. Jeho působení bude pokračovat i v následujícím ročníku 1. Futsal ligy a v UEFA Futsal Champions League.