Prvoligové Benago hrálo na půdě druholigového celku Dalmachu Turnov. Zručský celek si zajistil pohodlné vedení už v první půli, kterou vyhrál 3:0. Po přestávce sice domácí snížili, ale Benago dalšími trefami vyvrátilo všechny pochyby o postupu do čtvrtfinále. Loňský vicemistr tak postupuje dál.

FC Dalmach Turnov – FC Benago Zruč n. S. 2:6 (0:3)

Branky a nahrávky: 31. Hurt (Kratochvíl), 38. Kroupa (Štefan) – 3. A. Simitči (pk), 10. Rodek, 16. Brahimi (Štverák), 23. Lištván (Brahimi), 33. Brahimi (Lištván), 33. Rodek (Štverák). Rozhodčí: Trlida – Čurda. ŽK: Bezstarosti (BEN). Diváci: 160.

Turnov: Prokopec – Krejčík, Kratochvíl, Vítek, Kalousek, Štefan, D. Hurt, V. Hurt, Bangha, Pekař, Pařízek, Koubus, Kroupa.

Benago Zruč: Sochůrek (Bezstarosti) – Brahimi, A. Simitči, Lištván, Rodek, Štverák, Dvořák, Ramirez, Amrani. Trenér Beni Simitči.

Herd Cheb – FC Malibu Mladá Boleslav 3:4 (2:1)

Program osmifinále

středa 22. října 2014

20:00 Indoss Plzeň - Balticflora Teplice (SH Slavia VŠ Plzeň)

Čtvrtfinalisté

Gamaspol Jeseník, ERA-PACK Chrudim, Nejzbach Vysoké Mýto, Mados MT Hradec Králové, AC Sparta Praha, FC Benago Zruč n. S., Malibu Mladá Boleslav

Jak spolu hráli semifinalisté v základní části?
Jak spolu hráli semifinalisté v základní části? 16.04.2024

Chrudim v semifinále vyzve Helas Brno, který dvakrát v základní části porazila. V obou utkáních rozhodla už v prvních poločasech, po kterých vedla shodně 4:0. Plzeň nemá na duel se Slavií v Praze příliš příjemné vzpomínky. Podívejte se, jak dopadly zápasy semifinálových soupeřů v zákadní části.

Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim!
Helas je po devatenácti letech v semifinále, čeká ho Chrudim! 02.04.2024

Hattrick Dominika Baloga a především zkušený, efektivní výkon dovedly Helas Brno po devatenácti letech do semifinále play off. V rozhodujícím pátém duelu přehráli svěřenci Tomáše Galii Inter Kadaň jednoznačně 7:3, získali rozhodující třetí bod a v semifinále vyzvou Chrudim.

Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí?
Z kabiny: Helas a Kadaň jdou do pátého zápasu. Kdo postoupí? 02.04.2024

Ve středu večer se rozhodne o posledním semifinalistovi. Série mezi Helasem a Kadaní dospěla až do pátého zápasu. Co zaznělo z kabin?