Obe celky v sedmém kole remizovaly. Slavia ztratila dva body za remízu 4:4 v Hodoníně, ale udržela se na druhé příčce tabulky se čtrnácti body. O tři body méně má Vysoké Mýto, které je páté. Nejzbach bude chtít v pátek napravit domácí zaváhání s Třincem (2:2) a dotáhnout se bodově na sešívané.

Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha): „Věřím, že dokážeme využít pozitivní náladu, kterou jsme si přivezli z Hodonína poté, co jsme dokázali zvrátit nepříznivý vývoj a remizovat. Budeme chtít v domácím prostředí vyhrát. Bude nám chybět vykartovaný Ondřej Míča, ale myslím si, že máme možnosti, jak ho nahradit. Čeká nás těžký soupeř, který působí velice kompaktním dojmem. Spoléhá se na opory, kterými jsou především Vladyka a Gerčák, v poslední době se mi ale líbí i výkony mladých hráčů jako jsou Kubát a Novák, vepředu si musíme dát velký pozor na Merkla.“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Slavia má letos formu, daří se jí a solidně posílila. Očekávám těžké utkání, na které se připravujeme. Nám se minulý zápas s Třincem nepovedl, takže se budeme snažit zaváhání napravit. Uvidíme, jak na tom budeme zdravotně, protože mi zrovna psali dva kluci, že mají angínu. Zatím se nám letos nedaří stabilizovat sestavu, ale o body se porveme.“

SK Slavia Praha – Nejzbach Vysoké Mýto (pátek 20:00, SH Eden)

Další aktuality

Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3
Plzeň v Chomutově neinkasovala a udržela svou pevnou pozici v TOP3 10.12.2023

Futsalisté Plzně rozhodli o své nedělní výhře v Chomutově už během první půle. Na výsledku 5:0 se jedním gólem podílel také brankář Ondřej Vahala.

Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě
Helas před kamerami prolomil sérii porážek. Kadaň padla počtvrté v řadě 10.12.2023

Po bezbrankovém prvním poločase si vzal v Kadani taktovku brněnský Helas, který jako první otevřel skóre a určil ráz nedělního zápasu. Jihomoravané si odvezli tři body po vítězství 5:2.

VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body
VÝSLEDKY: Helas si taktickým výkonem dokráčel pro cenné tři body 10.12.2023

Základní část 1. Futsal ligy 2023/2024 nabídla zápasy 12. kola. Poslední v roce 2023! Podívejte se na kompletní výsledky. Přímý přenos jsme vysílali netradičně v neděli z Kadaně. V pondělí je totiž reprezentační sraz před dvěma zápasy kvalifikace MS.