Třinečtí jdou do zápasu posílení o bodový zisk z Vysokého Mýta, kde remizovali 2:2. Nicméně zůstali o skóre na posledním místě v tabulce. Chrudim je v opačné roli. Ligu vede a po výhře doma nad Spartou zvládla ve středu i pohárový duel v Brně s Helasem.

Ondřej Kreželok (brankář SKP Ocel Třinec): „Tohle utkání má jasného favorita. My však nedáme kůži lacino a pokud utkání odehrajeme naplno, tak jako v Mýtě, můžeme uhrát přijatelný výsledek. Na hřišti Nejzbachu se nám podařilo získat bod, něco podobného s Chrudimí by pro nás byl tak trochu zázrak. Určitě nechceme připustit stejnou kovbojku jako v prvním kole s Benagem, dáme do zápasu vše a uvidíme, na co to bude stačit.“

Felipe Conde (trenér FK ERA-PACK Chrudim): „Zápas je pro nás velmi důležitý. Jsme ve finální fázi naší přípravy na elitní skupinu UEFA Futsal Cupu. Chystáme nové věci a vítáme každou příležitost, kdy si je můžeme vyzkoušet v praxi. Obzvlášť když to je v utkání české ligy proti dobrému soupeři. Naším cílem je získat co nejvíce bodů do konce soutěže. Respektujeme naše soupeře, ale chceme vyhrát. Očekáváme plnou halu, která zvýší atraktivitu zápasu.“

SKP Ocel Třinec – FK ERA-PACK Chrudim (pátek 20:00, SH Stars)

Další aktuality

Liberec se výhrou v televizním utkání vrátil zpět do hry o play off
Liberec se výhrou v televizním utkání vrátil zpět do hry o play off 03.12.2023

Futsalisté Liberce perfektně zvládli páteční zápas proti Helasu Brno. Výhru 6:4 nastartoval prvními dvěma góly Brazilec Rabisco, který pak dostal červenou kartu. Jihomoravané prohráli podruhé v řadě.

Chomutov po přestávce otočil zápas v Mělníku
Chomutov po přestávce otočil zápas v Mělníku 03.12.2023

Nováček z Chomutova vybojoval v pátek první body venku. Na hřišti Olympiku Mělník zvítězil 6:4, i když prohrával po prvních dvaceti minutách 0:2.

Slavia nastřílela Olomouci jedenáct branek
Slavia nastřílela Olomouci jedenáct branek 02.12.2023

Slávisté s velkým přehledem zvládli třetí venkovní zápas v řadě. Poslední tým tabulky SKUP Olomouc na jeho palubovce přehráli futsalovými kombinacemi, proměňováním šancí a nepřistoupením na domácí styl hry. Už ve třinácté minutě sešívaní vedli 5:0 a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto.