Aktuality

Střelec hattricku Tomáš Vnuk: Byl to bláznivý zápas

Interobal má solidně nakročeno do finále play-off 1. FUTSAL ligy. Slavia sice nedala plzeňskému celku nic zadarmo, přesto podruhé v sérii padla. Mnoho emocí přinesla situace z poslední minuty prvního poločasu, kdy se Tomáš Vnuk pravděpodobně prosadil navzdory hře rukou. „Podle mě míč zasáhl první bok, pak ruku. Nevím přesně, jak je to podle pravidel,“ uvedl po zápase český reprezentant.

Slávista Marek Karpiak: Dát gól mi nebylo souzeno

Hlavním hrdinou prvního čtvrtfinálového derby se stal slovenský reprezentační brankář Marek Karpiak. Na své výkony v národním týmu, kde si inkasoval jeden gól ve čtyřech zápasech, navázal také v prvním duelu v play-off, když za svá záda nepustil ani jeden míč. Slavia vede po prvním dějství série 1:0.

Nejtěžší sezona v historii futsalu, říká Marek Kopecký

Dlouhá a náročná příprava, skvělý vstup do ligové soutěže, nejistota a vyčerpávající dohrávání. Tak lze stručně shrnout základní část letošního ročníku 1. FUTSAL ligy. S tímto tématem jsme také šli za trenérem vítězného týmu základní části Markem Kopeckým. Jak hodnotí uplynulou část sezony a jak vidí čtvrtfinálového soupeře? To se dočtete v přiloženém rozhovoru!