Historie

1. kolo
Pá, 09.09., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Radotín onlajny.com
Pá, 09.09., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 13 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Stars onlajny.com
Pá, 09.09., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Eden onlajny.com
Pá, 09.09., 20:00 Helas Brno Helas Brno 6 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Bohunice onlajny.com
Pá, 09.09., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 6 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 09.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
2. kolo
Pá, 16.09., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik onlajny.com
Pá, 16.09., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 16.09., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 16.09., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 5 : 2 Helas Brno Helas Brno SH H.Králové onlajny.com
Pá, 16.09., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 16.09., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Arena Sparta onlajny.com
3. kolo
Pá, 30.09., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 6 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Stars onlajny.com
Pá, 30.09., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 10 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 30.09., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 8 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 30.09., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 30.09., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com
St, 05.10., 19:05 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
4. kolo
Po, 03.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 2 Helas Brno Helas Brno Arena Sparta onlajny.com
Pá, 07.10., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Chemik onlajny.com
Pá, 07.10., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 07.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH H.Králové onlajny.com
Pá, 07.10., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 07.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Stars onlajny.com
5. kolo
Pá, 14.10., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Eden onlajny.com
Pá, 14.10., 19:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com
Pá, 14.10., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 14.10., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 14.10., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 6 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa onlajny.com
Ne, 29.01., 18:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim onlajny.com
6. kolo
St, 19.10., 19:15 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 0 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 21.10., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 8 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Chemik onlajny.com
Pá, 21.10., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH H.Králové onlajny.com
Pá, 21.10., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 21.10., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 6 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Stars onlajny.com
Ne, 23.10., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Eden onlajny.com
7. kolo
Pá, 04.11., 19:30 Helas Brno Helas Brno 5 : 7 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Vodova onlajny.com
Pá, 04.11., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 04.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 04.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 04.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 04.11., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Slavia Plzeň onlajny.com
8. kolo
Čt, 10.11., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 8 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Arena Sparta onlajny.com
Pá, 11.11., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 7 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 11.11., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com
Pá, 11.11., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
Pá, 11.11., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 8 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Chemik onlajny.com
St, 16.11., 19:15 Helas Brno Helas Brno 3 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Vodova onlajny.com
9. kolo
Pá, 18.11., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 18.11., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 4 Helas Brno Helas Brno DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 18.11., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 18.11., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 5 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 18.11., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 18.11., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH H.Králové onlajny.com
10. kolo
Pá, 25.11., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Chemik onlajny.com
Pá, 25.11., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Stars onlajny.com
Pá, 25.11., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Teza Hodonín onlajny.com
Ne, 27.11., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden onlajny.com
Po, 12.12., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové Arena Sparta onlajny.com
Po, 23.01., 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
11. kolo
Pá, 02.12., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 02.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 02.12., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 3 Helas Brno Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 02.12., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 02.12., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 6 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH H.Králové onlajny.com
Pá, 02.12., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
17. kolo
Ne, 11.12., 18:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 03.02., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 3 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 03.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 0 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 03.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 03.02., 19:30 Helas Brno Helas Brno 5 : 9 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova onlajny.com
Út, 14.02., 18:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 8 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
12. kolo
St, 14.12., 19:15 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 6 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
Pá, 16.12., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 9 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 16.12., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 5 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH H.Králové onlajny.com
Pá, 16.12., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 16.12., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 16.12., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
13. kolo
Pá, 06.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 06.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 06.01., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 06.01., 19:30 Helas Brno Helas Brno 7 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com
So, 07.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Čt, 02.02., 18:10 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Stars onlajny.com
14. kolo
Čt, 12.01., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 13.01., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Chemik onlajny.com
Pá, 13.01., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 7 : 4 Helas Brno Helas Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 13.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 7 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH H.Králové onlajny.com
Pá, 13.01., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 13.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 9 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
15. kolo
St, 18.01., 20:00 Helas Brno Helas Brno 5 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 20.01., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 20.01., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 20.01., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 20.01., 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 5 : 10 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 20.01., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Eden onlajny.com
16. kolo
Pá, 27.01., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Chemik onlajny.com
Pá, 27.01., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Stars onlajny.com
Pá, 27.01., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín Arena Sparta onlajny.com
Pá, 27.01., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 27.01., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 1 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové onlajny.com
Pá, 27.01., 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Lokomotiva onlajny.com
18. kolo
Pá, 17.02., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 1 Helas Brno Helas Brno SH Chemik onlajny.com
Pá, 17.02., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Stars onlajny.com
Pá, 17.02., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
Pá, 17.02., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 7 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 17.02., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 1 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH H.Králové onlajny.com
Ne, 19.02., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 4 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Eden onlajny.com
19. kolo
Pá, 24.02., 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 7 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH H.Králové onlajny.com
Pá, 24.02., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 24.02., 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 24.02., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 24.02., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto onlajny.com
Čt, 02.03., 19:40 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 5 Helas Brno Helas Brno Teza Hodonín onlajny.com
20. kolo
Pá, 10.03., 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Chemik onlajny.com
Pá, 10.03., 19:30 Helas Brno Helas Brno 3 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova onlajny.com
Pá, 10.03., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Stars onlajny.com
Pá, 10.03., 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
Pá, 10.03., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Zruč n/S. onlajny.com
Ne, 12.03., 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
21. kolo
Pá, 24.03., 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 2 : 3 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 24.03., 20:00 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 3 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH H.Králové onlajny.com
Pá, 24.03., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 24.03., 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 8 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 24.03., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 0 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 24.03., 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 4 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín DM Vys. Mýto onlajny.com
22. kolo
Pá, 31.03., 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 7 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik onlajny.com
Pá, 31.03., 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Teza Hodonín onlajny.com
Pá, 31.03., 20:00 Helas Brno Helas Brno 2 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova onlajny.com
Pá, 31.03., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Pá, 31.03., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 5 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Stars onlajny.com
Pá, 31.03., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 4 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Radotín onlajny.com
Čtvrtfinále I
Pá, 14.04., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 0 Helas Brno Helas Brno SH Zruč n/S.
Po, 17.04., 19:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 21.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 12 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 21.04., 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 6 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
Čtvrtfinále II
Út, 18.04., 20:30 Helas Brno Helas Brno 6 : 10 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Čt, 20.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 7 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Út, 25.04., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Arena Sparta onlajny.com
St, 26.04., 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com
Čtvrtfinále III
Pá, 21.04., 18:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Zruč n/S. onlajny.com
Po, 24.04., 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 28.04., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 9 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 28.04., 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 3 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
Čtvrtfinále IV
Pá, 28.04., 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Po, 01.05., 18:10 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Arena Sparta onlajny.com
Čtvrtfinále V
St, 03.05., 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
Semifinále I
Pá, 05.05., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 05.05., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Semifinále II
Ne, 07.05., 13:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Út, 09.05., 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 4 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
Semifinále III
St, 10.05., 20:30 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 8 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 12.05., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 8 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com
Semifinále IV
So, 13.05., 16:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Finále I
Pá, 19.05., 18:50 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
Finále II
Po, 22.05., 17:05 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
Finále III
Čt, 25.05., 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com
Finále IV
Po, 29.05., 20:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 22 19 3 0 105 : 32 60
2. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 22 13 4 5 120 : 63 43
3. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 22 11 5 6 79 : 62 38
4. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 22 10 3 9 73 : 78 33
5. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 22 9 5 8 78 : 78 32
6. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 22 9 4 9 78 : 64 31
7. Helas Brno Helas Brno 22 9 4 9 77 : 91 31
8. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 22 7 3 12 59 : 89 24
9. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 22 6 6 10 62 : 77 24
10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 22 7 2 13 48 : 85 23
11. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 22 6 4 12 75 : 79 22
12. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 22 3 3 16 51 : 107 12
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 307 Belej Michal Belej 22 (3) 33 19 52 1 0
2. 301 Rešetár Lukáš Rešetár 20 (2) 17 14 31 0 2
3. 0 Salák Michal Salák 21 (1) 16 13 29 0 0
4. 316 Kovács Michal Kovács 19 (2) 13 13 26 6 2
5. 0 Záruba Radim Záruba 19 (1) 17 8 25 2 0
6. 314 Křemen Jan Křemen 21 (0) 17 8 25 4 0
7. 305 Cupák David Cupák 18 (0) 10 14 24 5 0
8. 314 Štrajt Michal Štrajt 21 (0) 16 8 24 7 0
9. 316 Taverna Rodrigo Taverna 20 (0) 14 9 23 5 1
10. 314 Vnuk Tomáš Vnuk 22 (2) 6 16 22 2 0
11. 308 Hrdina Antonín Hrdina 20 (1) 11 11 22 2 0
12. 314 Holý Michal Holý 22 (0) 10 11 21 1 0
13. 0 Felipe Felipe 21 (2) 8 13 21 3 0
14. 301 Max Max 15 (1) 15 6 21 1 0
15. 301 Hrubý Vítězslav Hrubý 16 (0) 14 7 21 1 0
16. 304 Sidnei Ribeiro Sidnei 8 (2) 17 4 21 0 0
17. 314 Sláma Zdeněk Sláma 22 (0) 15 5 20 1 0
18. 303 Svoboda Milan Svoboda 20 (0) 8 12 20 1 0
19. 304 Fogaca Diego Fogaca 21 (3) 11 9 20 3 0
20. 0 Danilinho Danilinho 15 (1) 8 12 20 5 0
21. 301 Slováček Matěj Slováček 20 (1) 8 11 19 1 0
22. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 18 (1) 7 12 19 5 0
23. 315 Havrda Ondřej Havrda 22 (0) 16 3 19 1 0
24. 0 Slavík Jaroslav Slavík 21 (0) 10 7 17 5 0
25. 301 Drozd David Drozd 22 (1) 12 5 17 1 0
# Hráč zápasů góly asis. body. ž.k. č.k.
1. 301 Rešetár Lukáš Rešetár 10 (0) 12 8 20 1 0
2. 301 Max Max 9 (0) 13 7 20 0 0
3. 308 Hrdina Antonín Hrdina 11 (1) 12 5 17 3 0
4. 301 Slováček Matěj Slováček 10 (1) 11 5 16 2 0
5. 0 Salák Michal Salák 12 (0) 6 8 14 2 0
6. 304 Saul Saul 6 (0) 7 7 14 2 1
7. 0 Záruba Radim Záruba 12 (1) 4 9 13 0 0
8. 301 Koudelka Tomáš Koudelka 10 (1) 4 9 13 2 0
9. 0 Felipe Felipe 10 (0) 9 3 12 2 0
10. 307 Pimpolho Pimpolho 7 (0) 7 5 12 1 0
11. 308 Směřička Martin Směřička 12 (1) 9 2 11 0 0
12. 308 Novotný Jiří Novotný 12 (0) 4 6 10 1 0
13. 316 Kovács Michal Kovács 8 (0) 3 6 9 1 0
14. 314 Křemen Jan Křemen 8 (0) 4 5 9 1 0
15. 0 Mancha Rodrigo Mancha 8 (0) 4 5 9 0 1
16. 307 Belej Michal Belej 7 (0) 3 5 8 1 0
17. 314 Vnuk Tomáš Vnuk 5 (0) 4 4 8 0 0
18. 301 Doša Martin Doša 8 (0) 7 1 8 2 0
19. 316 Vagnao Vagnao 5 (0) 3 4 7 1 0
20. 301 Mareš Roman Mareš 10 (0) 0 7 7 0 0
21. 314 Štrajt Michal Štrajt 4 (0) 5 1 6 2 0
22. 314 Sláma Zdeněk Sláma 6 (0) 5 1 6 0 0
23. 308 Oliva Petr Oliva 12 (0) 4 2 6 1 0
24. 307 Marcelo Marcelo 7 (0) 3 3 6 2 0
25. 301 Drozd Pavel Drozd 10 (0) 4 1 5 1 0
Cílek

Martin Cílek

Čep

Radim Čep

Černý

Ondřej Černý

Čurda

Michal Čurda

Dragoun

Radek Dragoun

Filipský

Radim Filipský

Gasnárek

Michal Gasnárek

Gryc

Leoš Gryc

Henych

Karel Henych

Chadima

Miroslav Chadima

Chládek

Miroslav Chládek

Ježek

Martin Ježek

Jílek

Lukáš Jílek

Kabeláč

Martin Kabeláč

Kaštánek

Libor Kaštánek

Klečacký

Marek Klečacký

Kliner

Jan Kliner

Kolbaba

Pavel Kolbaba

Košťál

Milan Košťál

Kresta

Jan Kresta

Krupa

Jan Krupa

Lafek

David Lafek

Lasch

Jiří Lasch

Markovský

Tomáš Markovský

Matyš

Jakub Matyš

Melničuk

Vladimír Melničuk

Milner

Michal Milner

Molík

Jan Molík

Nagy

Zdeněk Nagy

Nešněra

Filip Nešněra

Novotný

Jan Novotný

Petr ml.

Zdeněk Petr ml.

Pivoňka

Petr Pivoňka

Plzák

Daniel Plzák

Řeháček

Lubomír Řeháček

Říha

Jaroslav Říha

Slanina

Tomáš Slanina

Stádník

Vladimír Stádník

Šenkýř

Petr Šenkýř

Šmíd

Jiří Šmíd

Štipčák

Martin Štipčák

Trlida

Zdeněk Trlida

Vaněk

Václav Vaněk

Vaněk

Tomáš Vaněk

Vodrážka

Dan Vodrážka

Vomastek

Daniel Vomastek

Vrtal

Bohumil Vrtal

Kamil Bednář

Jan Bělovský

Zdeněk Bydžovský

Martin Černý

Ladislav Drobný

Ladislav Glogar

Jiří Hanzlík

Milan Havíř

Jan Hora

Zbyněk Houška

Michal Chyba

Jiří Kirilák

Ladislav Kudrna

Karel Linhart

Pavel Návesník

Josef Novotný

Jan Pavlas

Miroslav Pivovarčík

Zbyněk Poppr

Miroslav Primus

Ladislav Smreček

Vladislav Starý

Jiří Stix

Miroslav Svědiroh

Roman Švagr

Vladislav Tanáč

Radek Venc

Miroslav Vokulič