Výsledky a rozpis

1. kolo
Pá, 01. 09. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 01. 09. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 8 : 3 Helas Brno Helas Brno SH Vodova onlajny.com
Pá, 01. 09. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 1 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Chemik onlajny.com
So, 02. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 5 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
Út, 05. 09. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta onlajny.com
St, 20. 09. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com
2. kolo
Pá, 08. 09. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
Pá, 08. 09. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Mělník onlajny.com
Pá, 08. 09. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 08. 09. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 9 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Teplice onlajny.com
Pá, 08. 09. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 5 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 08. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa onlajny.com
3. kolo
Pá, 15. 09. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 15. 09. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Chemik onlajny.com
Pá, 15. 09. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Stars onlajny.com
Pá, 15. 09. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 15. 09. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník DM Vys. Mýto onlajny.com
Po, 18. 09. Helas Brno Helas Brno 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
4. kolo
Pá, 29. 09. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 8 : 2 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Eden onlajny.com
Pá, 29. 09. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 29. 09. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 8 : 2 Helas Brno Helas Brno SH Teplice onlajny.com
Pá, 29. 09. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 7 : 2 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 29. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 3 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Č. Lípa onlajny.com
Ne, 01. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 1 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Arena Sparta onlajny.com
5. kolo
Út, 03. 10. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Chemik onlajny.com
Pá, 06. 10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 8 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Stars onlajny.com
Pá, 06. 10. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 1 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 06. 10. Helas Brno Helas Brno 1 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Vodova onlajny.com
Pá, 06. 10. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 3 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 06. 10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 3 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Mělník onlajny.com
6. kolo
Pá, 20. 10. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 1 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden onlajny.com
Pá, 20. 10. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 : 4 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Teplice onlajny.com
Pá, 20. 10. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 0 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 20. 10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 5 Helas Brno Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 20. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 : 3 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 20. 10. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 0 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Chemik onlajny.com
7. kolo
Čt, 26. 10. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 0 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 27. 10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 8 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Stars onlajny.com
Pá, 27. 10. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 4 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 27. 10. Helas Brno Helas Brno 2 : 6 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 27. 10. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 27. 10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 13 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Mělník onlajny.com
8. kolo
Pá, 03. 11. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 6 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Eden onlajny.com
Pá, 03. 11. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 03. 11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 4 Helas Brno Helas Brno SH Chemik onlajny.com
Pá, 03. 11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 5 : 1 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Stars onlajny.com
Út, 07. 11. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
St, 29. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Č. Lípa
9. kolo
Pá, 10. 11. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 5 : 7 SK Slavia Praha SK Slavia Praha VŠB Ostrava onlajny.com
Pá, 10. 11. Helas Brno Helas Brno 5 : 4 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com
Pá, 10. 11. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice DM Vys. Mýto onlajny.com
Pá, 10. 11. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 6 : 9 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Mělník onlajny.com
Pá, 10. 11. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 4 : 9 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Teplice onlajny.com
Pá, 10. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
10. kolo
Út, 14. 11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 7 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Stars onlajny.com
Pá, 17. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 4 : 7 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice MSH Č. Lípa onlajny.com
Pá, 17. 11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 1 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Chemik onlajny.com
Pá, 17. 11. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 3 : 8 Helas Brno Helas Brno VŠB Ostrava onlajny.com
So, 18. 11. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 : 6 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden onlajny.com
Ne, 19. 11. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 7 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta onlajny.com
11. kolo
Pá, 24. 11. Helas Brno Helas Brno 19:30 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Vodova
Pá, 24. 11. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto VŠB Ostrava
Pá, 24. 11. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Mělník
Pá, 24. 11. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim
Pá, 24. 11. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Teplice
Pá, 24. 11. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Slavia Plzeň
12. kolo
St, 06. 12. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 19:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden
Pá, 08. 12. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Lokomotiva
Pá, 08. 12. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Teplice
Pá, 08. 12. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim
Pá, 08. 12. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Mělník
Pá, 08. 12. Helas Brno Helas Brno 19:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova
13. kolo
Pá, 15. 12. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto
Pá, 15. 12. Helas Brno Helas Brno 19:30 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Vodova
Pá, 15. 12. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim VŠB Ostrava
Pá, 15. 12. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Stars
Pá, 15. 12. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Chemik
Ne, 17. 12. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Arena Sparta
14. kolo
Pá, 22. 12. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Lokomotiva
Pá, 22. 12. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 Helas Brno Helas Brno MSH Chrudim
Pá, 29. 12. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20:15 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden
Pá, 29. 12. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Č. Lípa
Pá, 29. 12. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Teplice
Pá, 29. 12. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Mělník
15. kolo
Pá, 05. 01. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Mělník
Pá, 05. 01. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto
Pá, 05. 01. Helas Brno Helas Brno 19:30 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Vodova
Pá, 05. 01. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň VŠB Ostrava
Pá, 05. 01. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Stars
Pá, 05. 01. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik
16. kolo
Pá, 12. 01. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Arena Sparta
Pá, 12. 01. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník MSH Č. Lípa
Pá, 12. 01. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 Helas Brno Helas Brno SH Lokomotiva
Pá, 12. 01. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Teplice
Pá, 12. 01. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník MSH Chrudim
So, 13. 01. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 13:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Eden
17. kolo
Pá, 19. 01. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim
Pá, 19. 01. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Mělník
Pá, 19. 01. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň DM Vys. Mýto
Pá, 19. 01. Helas Brno Helas Brno 19:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova
Pá, 19. 01. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 20:45 AC Sparta Praha AC Sparta Praha VŠB Ostrava
Pá, 19. 01. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Stars
18. kolo
Pá, 26. 01. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Eden
Pá, 26. 01. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Chemik
Pá, 26. 01. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 Helas Brno Helas Brno Arena Sparta
Pá, 26. 01. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Č. Lípa
Pá, 26. 01. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Lokomotiva
Pá, 26. 01. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Teplice
19. kolo
Pá, 16. 02. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Teplice
Pá, 16. 02. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim
Pá, 16. 02. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Mělník
Pá, 16. 02. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha DM Vys. Mýto
Pá, 16. 02. Helas Brno Helas Brno 19:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Vodova
Pá, 16. 02. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec VŠB Ostrava
20. kolo
Pá, 23. 02. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Eden
Pá, 23. 02. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Helas Brno Helas Brno SH Stars
Pá, 23. 02. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik
Pá, 23. 02. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník Arena Sparta
Pá, 23. 02. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim
Pá, 23. 02. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice SH Lokomotiva
21. kolo
Pá, 02. 03. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Slavia Plzeň
Pá, 02. 03. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Teplice
Pá, 02. 03. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim
Pá, 02. 03. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Mělník
Pá, 02. 03. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec DM Vys. Mýto
Pá, 02. 03. Helas Brno Helas Brno 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník SH Vodova
22. kolo
Pá, 09. 03. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa
Pá, 09. 03. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20:00 Helas Brno Helas Brno SH Eden
Pá, 09. 03. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník DM Vys. Mýto
Pá, 09. 03. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník SH Stars
Pá, 09. 03. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik
Pá, 09. 03. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:00 Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice Arena Sparta