Tabulka

# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 10 9 1 0 53 : 15 28
2. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 10 8 1 1 52 : 33 25
3. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 10 7 2 1 54 : 31 23
4. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 10 6 0 4 36 : 32 18
5. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 10 5 2 3 34 : 27 17
6. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 10 5 0 5 50 : 41 15
7. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 10 6 0 4 47 : 42 15
8. Helas Brno Helas Brno 10 4 0 6 33 : 39 12
9. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 10 1 2 7 24 : 47 5
10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 10 1 1 8 23 : 54 4
11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 9 0 3 6 19 : 37 3
12. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 9 1 0 8 27 : 54 3
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 5 0 0 26 : 12 15
2. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 6 4 1 1 20 : 12 13
3. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 6 4 1 1 25 : 19 13
4. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 3 0 0 16 : 2 9
5. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 4 3 0 1 27 : 15 9
6. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 2 1 1 16 : 9 7
7. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 2 0 3 24 : 22 6
8. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 6 1 2 3 17 : 24 5
9. Helas Brno Helas Brno 4 1 0 3 9 : 15 3
10. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 4 1 0 3 18 : 29 3
11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 6 1 0 5 16 : 35 3
12. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 6 0 1 5 14 : 30 1
# tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 6 1 0 37 : 13 19
2. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 6 5 1 0 38 : 22 16
3. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 4 0 0 27 : 14 12
4. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 5 3 0 2 26 : 19 9
5. Helas Brno Helas Brno 6 3 0 3 24 : 24 9
6. Svarog FC Teplice Svarog FC Teplice 6 3 0 3 20 : 27 9
7. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 4 1 1 2 14 : 15 4
8. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 5 1 0 4 10 : 20 3
9. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 0 2 1 5 : 7 2
10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 4 0 1 3 7 : 19 1
11. SK Olympik Mělník SK Olympik Mělník 5 0 0 5 9 : 25 0
12. AC Gamaspol Jeseník AC Gamaspol Jeseník 4 0 0 4 7 : 23 0

Klubu Svarog FC Teplice byly před sezonou odebrány tři body na základě disciplinárního postihu.