Odchod Douglase Graciana na hostování do Slavie Praha jste jistě zaznamenali. Ale co příchody? Už v domácím utkání proti Jeseníku se mezi střelce zapsal novic v týmu, brazilský univerzál Ge (celým svým jménem Ferreiera Silva Jefferson). Poslední zahraniční akvizicí se poté stal Pereira Paiva Robert Weyne - Two. Ten již v našem klubu v minulé sezoně působil. Blýsknul se například dvěma brankami do sítě Chrudimi při remíze 2:2. V minulém ročníku ho však provázelo nepříjemné zranění a v deseti zápasech si připsal šest branek. Do litoměřické ofenzivy bude však velkou posilou, která by se měla představit již v pátek proti Vysokému Mýtu.

Vedení klubu dále využilo i možného posílení o českého hráče a z druholigového Vyškova přichází na hostování po ukončení angažmá ve Slavii Praha člen širšího kádru reprezentace ČR brankář Václav Kubíček. Který tak doplnil Johana Vavreka a zároveň i trenéra brankářů Davida Šimona. Kubíček nastoupil do 219 ligových zápasů a to v dresu Tanga Brno, Rádia Krokodýl Brno, Interobalu Plzeň a naposledy v již zmiňované Slavii.

Další aktuality

Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem
Ago Simitči: Antonín Hrdina bude naším hráčem 28.02.2018

V hledišti chrudimské městské sportovní haly si pozorní diváci mohli všimnout, že mezi sparťanskými příznivci seděl také Antonín Hrdina. Zeptali jsme se proto předsedy klubu, Aga Simitčiho, co si o tom myslí a jaká je situace kolem tohoto hráče.

Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem
Slavia ukončila spolupráci s Lištvánem a Kubíčkem 14.02.2018

Slavia se dohodla na přerušení spolupráce s Janem Lištvánem a také na ukončení hostování Václava Kubíčka. V obou případech se tak stalo z pracovních a rodinných důvodů, pro které není možné plnit ze strany hráčů v dostatečné míře tréninkový harmonogram klubu. Oběma hráčům přejeme v jejich nových působištích hodně štěstí.

Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton!
Tým Chrudimi posílil zkušený Brazilec Éverton! 05.02.2018

Příprava na vyřazovací boje je v plném proudu a na chrudimské soupisce se na začátku února objevilo nové jméno. Tým Felipe Condeho posílil zkušený brazilský futsalista, který prošel například Kairatem Almaty – Éverton! K mužstvu se připojil na začátku února a ihned se zapojil do tréninkového procesu.