Aktuality

Karpiak vychytal Slavii první čtvrtfinálovou výhru

Slavia vyhrála první derby fotbalovým výsledkem 1:0, když jedinou branku vstřelil v poslední minutě prvního poločasu po akci Daniela a Jana Křemena Matúš Ševčík. Slávisté díky obětavé a organizované obraně podpořené fantastickým výkonem Marka Karpiaka udrželi čisté konto a ujali se v sérii vedení. Karpiak navíc trefil při power-play soupeře dvakrát tyčku. Druhý zápas se bude hrát v pátek v Edenu.

Nejtěžší sezona v historii futsalu, říká Marek Kopecký

Dlouhá a náročná příprava, skvělý vstup do ligové soutěže, nejistota a vyčerpávající dohrávání. Tak lze stručně shrnout základní část letošního ročníku 1. FUTSAL ligy. S tímto tématem jsme také šli za trenérem vítězného týmu základní části Markem Kopeckým. Jak hodnotí uplynulou část sezony a jak vidí čtvrtfinálového soupeře? To se dočtete v přiloženém rozhovoru!