Aktuality

Chrudim v dohrávce vyprovodila Helas osmi brankami

Dohrávka 7. kola 1. Futsal ligy mezi FK Chrudim a Helasem Brno musela fanoušky potěšit. Chrudimští nastříleli do sítě brněnského celku v obou poločasech čtyři branky a vzadu si došli pro další čisté konto v probíhající sezoně. Nejlepším střelcem na straně Chrudimi byl kapitán Matěj Slováček, jenž zaznamenal hattrick!

Vítěznou branku pražského derby vstřelil David Jošt

Slavia v úterý vyhrála televizní derby nad největším rivalem Spartou 3:1 a s věrnými fanoušky v hale oslavila zisk tří cenných bodů. Skóre otevřel v prvním poločase brilantním zakončení Zdeněk Sláma, na jeho branku ale odpověděl ještě do přestávky Azem Brahimi. Po přestávce se už do střelecké listiny zapsali jen červenobílí - druhou branku přidal David Jošt a skóre uzavřel v přesilovce Igor Leovski.